Agata Rubik pokazała potencjalny dom na Florydzie. Derpieński szczęka opadnie

Agata i Piotr Rubikowie pokazali dom, który oglądali z myślą o zakupie. Luksusowe wnętrza kłócą się z tezami Caroline Derpieński, jakoby nie byłoby ich stać na życie w Miami.

Agata i Piotr Rubikowie jak zapowiedzieli, tak zrobili. Para rozpoczęła niedawno nowy etap w życiu i wyprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Fani na samym początku myśleli, że to tylko żart, bowiem post o przeprowadzce został opublikowany w prima aprilis, jednak już niewiele później oglądali szkoły i mieszkania w Miami. Dziś wiemy, że urządzają się już na miejscu i stoją przed wyborem zakupu nieruchomości. Proces wyboru zrelacjonowała na Instagramie żona kompozytora, Agata Rubik.

Zobacz wideo Sandra Kubicka o życiu w Polsce. Ma apel

Agata Rubik pokazała potencjalny dom na Florydzie. Caroline Derpieński szczęka opadnie

- Jesteśmy już w Miami. Dzisiejszy dzień rozpoczynamy od oglądania domu. Piękny dom, który jest na sprzedaż - słyszymy komentarz Agaty Rubik. W relacji widzimy ogromny dom z tarasem, urządzony w nowoczesnym, ale eleganckim stylu. Kuchnia jest połączona z salonem, a z pomieszczenia jest możliwość przejścia do prywatnego ogrodu. Trzeba przyznać, że całość robi piorunujące wrażenie. Trudno nie oprzeć się także wrażeniu, że para materiałem z luksusowego domu uciera nosa Caroline Derpieński, która twierdzi, że małżeństwa nie stać na mieszkanie w Miami

Agata i Piotr Rubikowie pokazali dom w MiamiAgata i Piotr Rubikowie pokazali dom w Miami fot. Instagram @agata_rubik

Agata i Piotr Rubikowie nawiązują nowe znajomości na Florydzie

Agata i Piotr Rubikowie próbują osiedlić się na Florydzie, również poprzez zawiązywanie nowych przyjaźni. Małżeństwo niedawno zawiązało nieformalny pakt z Anetą Glam, najprawdopodobniej w kontrze do Caroline Derpieński. Przypominamy, że od kiedy 22-letnia celebrytka przypadkowo spotkała kompozytora w samolocie, konflikt między nimi się zaostrzył. Choć nie zamienili ze sobą ani słowa, Derpieński zdążyła rozpoznać w Rubiku "gbura bez klasy" i poinformowała o tym całą sieć. W następnych dniach na Instagram trafiło zdjęcie największej nemezis miłośniczki "dollarsów" w towarzystwie Agaty Rubik, która dwa tygodnie wcześniej miała zasugerować, jakoby Derpieński biegała bez majtek po Florydzie. Wygląda na to, że znajomość Glam i Rubików dopiero się rozkręca. Byli widziani na tym samym balu Halloween. Aneta Glam popisała się wymyślną stylizacją, a Rubikowie? Oceńcie sami. 

Agata i Piotr Rubikowie pokazali dom w MiamiAgata i Piotr Rubikowie pokazali dom w Miami fot. Instagram @agata_rubik

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.