Aneta Glam oraz Agata i Piotr Rubikowie na balu Halloween. "Żona Miami" ma na głowie... koronę cierniową

Aneta Glam oraz Piotr i Agata Rubikowie wybrali się na ten sam bal Halloween w Miami. Spośród całej trójki największą fantazję w doborze stylizacji miała niewątpliwie "żona Miami".

Aneta Glam wraz z Agatą i Piotrem Rubikami zawiązali nieformalny pakt w kontrze do Caroline Derpieński. Od kiedy 22-letnia celebrytka przypadkowo spotkała kompozytora w samolocie, konflikt między nimi się zaostrzył. Choć nie zamienili ze sobą ani słowa, Derpieński zdążyła rozpoznać w Rubiku "gbura bez klasy" i poinformowała o tym całą sieć. W następnych dniach na Instagram trafiło zdjęcie największej nemezis miłośniczki "dollarsów" w towarzystwie Agaty Rubik, która dwa tygodnie wcześniej miała zasugerować, jakoby Derpieński biegała bez majtek po Florydzie. Wygląda na to, że znajomość Glam i Rubików dopiero się rozkręca. Byli widziani na tym samym balu Halloween.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek ma już pomysł na Halloween

Aneta Glam na balu Halloween w... koronie cierniowej. Nie zabrakło też Piotra i Agaty Rubików

Impreza halloweenowa odbyła się w klubie Sexy Fish Miami i pojawili się na niej m.in. Aneta Glam oraz Agata i Piotr Rubikowie. Spośród całej trójki, największą fantazją w dobraniu kostiumu niewątpliwie wykazała się Aneta. Influencerka miała na sobie nietypową bieliznę z licznymi ozdobieniami wraz z zawiązanym wokół talii materiałem, który miał imitować długą spódnicę. Uwagę zwraca korona cierniowa, która zdobi głowę celebrytki. Rubikowie zdecydowali się jedynie na halloweenowe akcenty w swoich stylizacjach. - Piotr kupił kapelusz, syrenią czapkę, ja kupiłam perły, naklejki na twarz i pójdę w czarnej sukience - mówiła Agata Rubik przed szykowaniem się na przyjęcie. Zdjęcie Anety Glam z Halloween znajdziecie w naszej galerii u góry strony.

Agata i Piotr Rubiowie na balu Halloween w Miami, fot. Instagram @agata_rubikAgata i Piotr Rubiowie na balu Halloween w Miami, fot. Instagram @agata_rubik fot. Instagram @agata_rubik

Piotr i Agata Rubikowie zaprzyjaźnili się z Anetą Glam i utarli nosa Caroline Derpieński 

Relacja Glam z Rubikami nawiązana na kanwie medialnych poczynań Caroline Derpieński wzbudziła ciekawość obserwatorów. "Derpieński wam ciśnie w wywiadach" - oceniła internautka pod ich wspólnym zdjęciem. Na odpowiedź Agaty Rubik nie trzeba było długo czekać. "Każdy orze, jak może" - napisała. Wnet trzy grosze do dyskusji dorzuciła Aneta Glam. "Typowa technika oszustów, oskarżanie innych o to, co sami robią, żeby odwrócić od swoich przekrętów uwagę. To jak ten jej Krzysiu, miliarder w PLN groszach, uczy i nią steruje" - czytamy. To jednak nie koniec. Agata Rubik dodała także relację na InstaStories, w której zaprasza na profil swojej nowej koleżanki. - Wszystkich miłośników ploteczek i światowej mody zapraszam na profil Anety Glam i "just enjoy the show" - powiedziała żona kompozytora.

Agata i Piotr Rubiowie na balu Halloween w Miami, fot. Instagram @agata_rubikAgata i Piotr Rubiowie na balu Halloween w Miami, fot. Instagram @agata_rubik fot. Instagram @agata_rubik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.