Agata Rubik o Caroline Derpieński. "Każdy orze, jak może". Wtrąciła się Glam. "Krzysiu nią steruje"

Wygląda na to, że Agata Rubik i Aneta Glam "zawarły pakt" i razem będą kpić z Caroline Derpieński. Na profilu "żony Miami" pojawiły się kąśliwe komentarze skierowanie do celebrytki z Białegostoku.

Wygląda na to, że konflikt Caroline Derpieński oraz Piotra i Agaty Rubików dopiero się rozkręca. Po "spotkaniu" celebrytki z kompozytorem podczas lotu ze Stanów Zjednoczonych do Polski Agata Rubik zakumplowała się z nemezis białostoczanki - Anetą Glam. "Żona Miami" już od dobrych kilkunastu tygodni stara się obnażyć wszystkie rzekome kłamstewka 22-latki i odkryć "prawdę" na jej temat. Kiedy na Instagramie Glam pojawiło się zdjęcie z Rubik w otoczeniu trzech misek z pierogami, jedna z internautek postanowiła zapytać o konflikt z Derpieński.

Zobacz wideo Tyszka ma propozycję dla Derpieński. Odważnie

Agata Rubik przestała owijać w bawełnę. Odniosła się wprost do Caroline Derpieński. Wnet do akcji wkroczyła Aneta Glam

"Derpieński wam ciśnie w wywiadach" - oceniła internautka. Na odpowiedź Agaty Rubik nie trzeba było długo czekać. "Każdy orze, jak może" - napisała. Wnet trzy grosze do dyskusji dorzuciła Aneta Glam. "Typowa technika oszustów, oskarżanie innych o to, co sami robią, żeby odwrócić od swoich przekrętów uwagę. To jak ten jej Krzysiu, miliarder w PLN groszach, uczy i nią steruje" - czytamy. To jednak nie koniec. Agata Rubik dodała także relację na InstaStories, w której zaprasza na profil swojej nowej koleżanki. - Wszystkich miłośników ploteczek i światowej mody zapraszam na profil Anety Glam i "just enjoy the show" - powiedziała żona kompozytora.

Jak zaczął się konflikt Caroline Derpieński z Rubikami? Tłumaczy my po kolei

Przypominamy, że konflikt między Rubikami a Caroline Derpieński zaczął się dość niepozornie. Celebrytka zaczepiła małżeństwo w materiale na TikToku, kiedy opowiadała o swoim bajecznym życiu w Miami. Nagle ni z gruszki, ni z pietruszki wtrąciła słowa: "Rubikowie nigdy by tak nie mogli", sugerując, że kompozytora i jego żony nie stać na tak luksusowe życie, jak jej. Następnie Agata Rubik odniosła się do komentarza obserwatora na swoim profilu, który napisał, że "Derpieński biega bez majtek" po Florydzie. "Najgorsi ci, co bez majtek biegają" - odpowiedziała. Po tych słowach 22-latka nazwała parę "cyrkiem", a kilka dni później spotkała przypadkowo kompozytora w samolocie. Celebrytka opowiedziała w mediach, że - choć nie zamienili ani słowa - Rubik zachował się jak "gbur" i nie pomógł jej z ciężką walizką. Po medialnej aferce muzyk stwierdził, że "nie zna tej pani i tego, co tam robi", a jego żona udała się na wspólne lepienie pierogów z Anetą Glam.

Agata Rubik, Aneta GlamAgata Rubik, Aneta Glam Instagram @agata_rubik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.