Aleksandra Żebrowska i jej dwa psikusy z okazji Halloween. "Najlepszy kostium tego roku"

Aleksandra Żebrowska słynie z ogromnego dystansu do siebie. W Halloween nie mogło być inaczej - żona znanego aktora pokazała kostium, który spotkał się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony fanów.

Aleksandra Żebrowska wielokrotnie udowodniła, że tylko dystans do siebie i świata umożliwia przetrwanie w ciężkich chwilach. Jako mama czwórki dzieci chętnie opowiada o cieniach oraz blaskach macierzyństwa. Często pokazuje się bez makijażu lub w samej bieliźnie i głośno mówi o swoich niedoskonałościach. Tym razem Żebrowska pokazała swoją wersję stroju halloweenowego. Fani są pod wrażeniem pomysłowości influencerki. Co pokazała z okazji Halloween?

Zobacz wideo Żebrowska świętuje urodziny z mężem

Aleksandra Żebrowska rozbawiła obserwatorów swą kreatywnością. Takiego stroju mało kto się spodziewał

Żona Michała Żebrowskiego życzyła fanom udanego Halloween i podsunęła ciekawy pomysł na "upiorną" stylizację. Wykonała imitację kobiecych piersi, które zostały zrobione z materiału nadającego się na czapkę. Dwa charakterystyczne elementy wystawały z jej bluzki na samym dole. "Najlepszy kostium tego roku", "Jakie piękne dwa psikusy", "Leżę i kwiczę! Kocham twój dystans", "Ale się uśmiałam" - czytamy opinie internautów. Żebrowska nie zawiodła pomysłowością. Jesteście ciekawi, jak wyglądała w tym stroju? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska Aleksandra Żebrowska pokazała ciekawy strój na Halloween, https://www.instagram.com/olazebrowska/

Aleksandra Żebrowska od dawna wiedziała, że pisane jest jej bycie mamą

Influencerka regularnie relacjonuje kulisy macierzyństwa na oczach 394 tys. obserwatorów. Pokazuje, jak zajmuje się dziećmi oraz domem. Nie zawsze jest kolorowo, ale Żebrowska od dawna wiedziała, że macierzyństwo jest dla niej. Czwórka dzieci z Michałem Żebrowskim to spełnienie jej marzeń. - Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą - wyznała Aleksandra Żebrowska dla Urody Życia. 

Aleksandra ŻebrowskaAleksandra Żebrowska Aleksandra Żebrowska pokazała strój na Halloween, KAPiF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.