Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki

Nikodem Rozbicki jest polskim aktorem młodego pokolenia, który stał się znany głównie za sprawą głównej roli w dramacie obyczajowym „Bejbi blues”. W 2013 roku był związany ze znaną blogerką modową Maffashion. Później był łączony z aktorką Katarzyną Sawczuk.

Imię i nazwisko: Nikodem Rozbicki
Data urodzenia: 4 czerwca 1992
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zawód: aktor
Facebook: facebook.com/NikodemRozbickiOfficial
Instagram: @nikodamn

Kariera Nikodema Rozbickiego

Nikodem Rozbicki pojawił się w telewizji już w 2008 roku, kiedy to gościnnie wystąpił w popularnym serialu obyczajowym „Ojciec Mateusz”. Pojawił się również w niewielkich rolach w takich serialach jak: „Strażacy”, „Nie rób scen”, „Singielka”, „Prawo Agaty” oraz „Komisarz Alex”. Dużą popularność zdobył za sprawą roli Kuby w kontrowersyjnym filmie „Bejbi blues”. Za rolę w tym filmie, a w szczególności za scenę, w której pokazany jest seks podczas widzenia w więzieniu, młody aktor był nominowany do nagrody Wąż, która jest przyznawana najgorszym polskim produkcjom filmowym. W filmografii aktora jest również wiele więcej produkcji, między innymi: „Obietnica”, „Powiedz tak”, „Listy do M. 2”, „Czerwony pająk”, „Kochaj”, „Listy do M. 3” oraz „Dywizjon 303”. W 2015 roku aktor młodego pokolenia wystąpił w programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”. Jego partnerką na parkiecie była Agnieszka Kaczorowska.

Życie prywatne Nikodema Rozbickiego

Nikodem Rozbicki stał się sławny również za sprawą związku ze znaną blogerką modową Maffashion (Julią Kuczyńską). Aktor i blogerka poznali się na planie filmu „Bejbi blues”. Nikodem grał w filmie jedną z głównych ról, natomiast Julia Kuczyńska oceniała stylizacje aktorów. Byli parą w 2013 roku, jednak nawet w późniejszym czasie nie zerwali całkowicie kontaktu. W 2015 roku Maffashion pojawiła się na imprezie urodzinowej Rozbickiego, co wzbudziło wiele emocji i podejrzeń czy to koniec związku blogerki ze znanym youtuberem Czarkiem Jóźwikiem z kanału Abstrachuje.TV. W 2016 roku aktor był wiązany z Katarzyną Sawczuk, która niedługo przedtem przeżyła rozstanie z Antonim Królikowskim.

nikodem rozbicki

Więcej o:

nikodem rozbicki

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.