Michał Piróg dołącza do afery Wojewódzkiego. Wyśmiał samozwańczego króla TVN-u

Coraz więcej osób zabiera głos w sporze między byłymi jurorami "Mam talent!". Tym razem komentarz pod postem Małgorzaty Foremniak pozostawił Michał Piróg.

Kuba Wojewódzki zarzucił byłym koleżankom z jury w "Mam talent!" nielojalność. We własnym show, w rozmowie z Piotrem Gąsowskim wspomniał, że Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak obiecywały odejście z programu razem z nim. Tak się nie stało, ale wcale nie z powodów, o których mówił showman. Zarówno Foremniak, jak i Chylińska, na Instagramie w obszernych postach odniosły się do zarzutów kolegi. W aferę zaangażowały się także inne gwiazdy, m.in. Michał Piróg. Zarzucił Wojewódzkiemu hipokryzję.

Zobacz wideo Michał Piróg komentuje aferę z Karoliną Pisarek. "Chlapnęła coś"

Kolejna osoba zabiera głos. Tym razem w Wojewódzkiego uderza Michał Piróg

Wypowiedź Wojewódzkiego poruszyła nie tylko zainteresowane osoby, ale także wiele innych gwiazd z polskiego show-biznesu. Pod postami Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak znalazły się komentarze m.in. Dody, Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej czy Michała Wiśniewskiego. Michał Piróg również postanowił dorzucić swoje trzy grosze w tej sprawie. Zostawił wymowny komentarz pod postem Foremniak.

Kuba o lojalności. Jednak ma jakieś poczucie humoru - napisał tancerz.

Komentarz Michała Piróga pod postem Małgorzaty ForemniakKomentarz Michała Piróga pod postem Małgorzaty Foremniak Fot. @małogrzata_foremniak_official

Małgorzata Rozenek, Kuba WojewódzkiWojewódzki nazwał Rozenek "medialną prostytutką", obraził Cichopek. To początek

Tancerz i showman też mają bujną przeszłość. W 2014 roku Michał Piróg wydał książkę. W udzielonym przed laty na łamach "Wprost" wywiadzie promującym książkę mężczyzna żalił się, że "ma dość ukrytych gejów", ale też stwierdził, że Wojewódzki przed laty był w związku z Tomaszem Kammelem. W maju 2021 roku "Król TVN" postanowił odnieść się do tego w rozmowie z Andrzejem Piasecznym. W ostrych słowach podsumował wtedy Michała Piróga nazywając go "samonienawidzącym się gejem, który tak bardzo chce być na okładkach, że jest w stanie zgłosić się do akademii menopauzy".

Więcej o: