Doda też docina Wojewódzkiemu. Wymowny komentarz

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak odpowiedziały na zarzuty Kuby Wojewódzkiego. Do dyskusji dołączyła również niepytana Doda, która postanowiła zabrać głos na Instagramie u Chylińskiej.

Kuba Wojewódzki zarzucił byłym koleżankom z jury w "Mam talent!" nielojalność. W rozmowie z Piotrem Gąsowskim wspomniał, że Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak obiecywały odejście z show razem z Wojewódzkim. Tak się nie stało, ale wcale nie z powodów, o których mówił showman. Chylińska już sprostowała jego nadinterpretację, tak samo zrobiła Foremniak. Tymczasem pod obszernym postem wokalistki głos zabrała niepytana Doda.

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Doda też docina Kubie Wojewódzkiemu

Komentarz Dody u Agnieszki Chylińskiej jest krótki, ale dosadny:

Aż chce się rzec: a nie mówiłam :)

Doda odcina się WojewódzkiemuDoda odcina się Wojewódzkiemu Fot. Agnieszka Chylińska / Instagram

Doda i Kuba Wojewódzki nie mają dobrych relacji od dawna, ale w ostatnich miesiącach ich kryzys wszedł w nową fazę. Doda pod koniec 2022 roku, po wielu latach, przyszła porozmawiać z Wojewódzkim i Kędzierskim o swojej najnowszej płycie. Rozmowa z muzyki szybko zeszła na problemy naokoło byłego męża wokalistki. Sfrustrowana Doda krótko po rozpoczęciu wywiadu wstała i wyszła ze studia.

Kuba Wojewódzki w konflikcie z Chylińską i Foremniak jest na straconej pozycji. Obie jurorki "Mam talent!" wydały oświadczenia, obie też twierdzą to samo - Wojewódzki nie poinformował ich, że odchodzi z programu, a ich rzekoma rozmowa z nim się nie odbyła. Ich "nielojalność" jest zmyślona, a to, co mówi Wojewódzki, jest zwyczajnie kłamstwem:

Jest mi ogromnie przykro, że w dzisiejszych czasach, aby zwrócić na siebie uwagę, trzeba wytworzyć sztuczny skandal oparty na kłamstwie - napisała Foremniak.
Zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz - napisała Chylińska.

Co więcej, po sieci krąży już nagranie sprzed lat, jak kłóci się z Chylińską w swoim show, gdzie potwierdza, że się nie dodzwonił, że nie poinformował ich wcześniej i zniknął z show dość nagle.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.