Afery z Wojewódzkim ciąg dalszy. Koroniewska i Dowbor komentują oświadczenie Agnieszki Chylińskiej

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska stanęli murem za Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak. Wokalistka wrzuciła na Instagrama wpis, w którym zarzuciła Wojewódzkiemu kłamstwo. Koroniewska i Dowbor postanowili ją wesprzeć.

Agnieszka Chylińska w odpowiedzi na kontrowersyjny odcinek show Kuby Wojewódzkiego opublikowała na Instagramie oświadczenie. Piosenkarka była zawiedziona tym, jak się zachował showman. W swoim formacie gościł Piotra Gąsowskiego. Pytał prezentera o kulisy odejścia z "Twoja twarz brzmi znajomo". Nagle odwołał się do własnych wspomnień z czasów, kiedy był jurorem "Mam talent!". Zarzucił wtedy Małgorzacie Foremniak i Agnieszce Chylińskiej brak lojalności. Wokalistka nie wytrzymała i wrzuciła do sieci oświadczenie, które skomentowali Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Stanęli za nią murem.

Polecamy: "Idź i nie kłam więcej". Chylińska odpowiada na zarzuty Wojewódzkiego

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Koroniewska i Dowbor łączą się z Agnieszką Chylińską. Ich komentarz to dowód branżowej solidarności

Agnieszka Chylińska odniosła się do zarzutów ws. braku lojalności w "Mam talent!". Sytuacja z jej perspektywy wygląda następująco:

O twoim odejściu z programu "Mam talent" dowiedziałam się z mediów. Ani się chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego - zarzucając mi nielojalność - po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do twojego programu na wyraźne twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i tak bardzo mnie lubiłeś - napisała Agnieszka Chylińska na Instagramie.
 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor polubili post wokalistki. Napisali też kilka słów od siebie.

Całuję cię i Małgorzatę Foremniak. Fajne z was kobiety! Prawda zawsze się obroni. Zawsze - podsumowała Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska, Maciej DowborJoanna Koroniewska, Maciej Dowbor Instagram / screen

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.