Ilona Felicjańska się rozwodzi. Kim jest Paul Montana? Był związany z córką sławnego reżysera

Ilona Felicjańska wkrótce rozwiedzie się z mężem. Kim jest były wybranek jej serca? Paul Montana to światowy biznesmen. Czym jeszcze się zajmuje?

Ilona Felicjańska i Paul Montana byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par polskiego show-biznesu. Nieustannie rozstawali się i wracali do siebie. Tym razem zapowiadają definitywny koniec relacji. Po licznych skandalach i burzliwych kłótniach doszło do kryzysu, którego nie da się uratować. Paul Montana potwierdził, że rozwód jest już w toku. Czym zajmuje się były ukochany modelki? Lata temu był związany z inną celebrytką. Oprócz tego prowadzi wiele interesów.

Ilona Felicjańska i Paul MontanaFelicjańska i Montana się rozwodzą. To już definitywny koniec

Ilona Felicjańska rozwodzi się z mężem. Kim jest Paul Montana? 

Paul Montana urodził się w 1967 roku, jest Amerykaninem. W 2019 roku wziął ślub z Iloną Felicjańską. Poza tym o mężczyźnie nie wiadomo zbyt wiele. Obecnie prowadzi interesy w Trójmieście. Lata temu inwestował w Warszawie. Od 2001 roku spotykał się z córką Beaty Tyszkiewicz i Andrzeja Wajdy, Karoliną Wajdą.

 

Razem prowadzili klub nocny i restaurację w stolicy Polski. Podobno lokale nie przynosiły oczekiwanych zysków, w związku z tym para zdecydowała się na ich zamknięcie. Związek rozpadł się w 2004 roku. Po rozstaniu Paul Montana trzymał się z dala od blasku fleszy. Przez jakiś czas miał mieszkać w Grecji, Francji i Wielkiej Brytanii

 

Mężczyzna ma brata. Niedawno podzielił się na Instagramie wspólnym zdjęciem sprzed lat. 

Joanna Dyrkacz i Ilona Felicjańska"Sanatorium miłości". Joannę i męża Ilony Felicjańskiej łączyło uczucie?

Ostatnio w mediach głośno było o relacji Paula Montany z Joanną Dyrkacz, uczestniczką piątej edycji "Sanatorium miłości". Pierwszy raz spekulacje o ich romansie pojawiły się w 2021 roku, gdy mężczyzna pojawił się na jednej z branżowych imprez w towarzystwie Joanny. Kiedy kobieta wzięła udział w randkowym show, jej relacja z Paulem Montaną znów zaczęła wzbudzać zainteresowanie. Ożyły plotki na temat  uczucia między nimi. Niedawno w jednej z rozmów mężczyzna rozwiał wszelkie wątpliwości. Wyznał, że Joanna jest jego bliską przyjaciółką, ale nigdy nie łączyło ich nic więcej.

Więcej zdjęć Paula Montany znajdziecie w naszej galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: