Paulina Smaszcz zachwyca się piosenką Shakiry. "Przestajemy zamiatać pod dywan" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Przez ostatnie dni w mediach aż huczało na temat piosenki Shakiry, w której uderzyła w Gerarda Pique. Teraz odniosła się do niej Paulina Smaszcz.

Shakira w zeszłym roku rozstała się z ojcem swoich dzieci, Gerardem Pique. Wyszło na jaw, że piłkarz nie był wierny wokalistce i obecnie spotyka się z nową partnerką. Gwiazda w swojej piosence porównała siebie do Rolexa czy Ferrari, a kochankę Pique do Casio i Twingo. Sportowiec odpowiedział swojej eks na kilka sposobów, a we wszystko włączyły się nawet wspomniane w utworze marki oraz rodzice piłkarza. Teraz swoje trzy grosze postanowiła dodać Paulina Smaszcz.

Paulina SmaszczPaulina Smaszcz pracowała z Maciejem Kurzajewskim w TVP. Tak wtedy wyglądała

Zobacz wideo Fani Shakiry przyszli pod jej dom. Śpiewają z nią diss na Pique

Paulina Smaszcz komentuje piosenkę Shakiry

Paulina Smaszcz w 2020 roku sfinalizowała rozwód z Maciejem Kurzajewskim. Chociaż wcześniej niewiele zdradzała na temat rozpadu małżeństwa, w ostatnich miesiącach nie ukrywała, że została niesprawiedliwie potraktowana przez byłego męża. Dziennikarka w najnowszym poście na Instagramie postanowiła odnieść się do piosenki Shakiry, która powstała we współpracy z argentyńskim DJ-em Bizarrapem.

Paulina Smaszcz opublikowała kadr z teledysku, który znajduje się w serwisie YouTube z cytatem "zamieniłeś Rolexa na Casio" i napisała:

Droga Shakiro, czuję się przytulona twoją odważną piosenką.
 

W rozmowie z Plotkiem Paulina Smaszcz dodała, że cieszy się z powstania piosenek takich jak ta Shakiry oraz Miley Cyrus "Flowers", w której wokalistka uderzyła w byłego męża, Liama Hemswortha.

Wreszcie w kobietach budzi się to, tak jak ona i Miley Cyrus, powiedziały nie, dosyć, kłamałeś, oszukiwałeś, chcę powiedzieć, jaki jesteś. Przestajemy zamiatać pod dywan, przestajemy być grzeczne miłe i sympatyczne. Także absolutnie cieszę się, że kobiety zaczynają to mówić i nie ma przyzwolenia na złe zachowania wobec kobiet. 

Do piosenki Shakiry odniosła się także Maffashion, która ma za sobą trudne rozstanie z Sebastianem Fabijańskim. O zdanie na ten temat zapytał się jej fan.

Podoba mi się, że nie prałaś publicznie brudów. Co sądzisz o Shakirze i jej eks? - brzmiało pytanie.
Thx (dzięki - przyp. red.). Na pewno może być hymnem dla wielu kobiet. Jeśli, wiadomo, się z nim utożsamiają. Sam numer bardzo wpada w ucho - odpisała Maffashion.

Izabela KunaIzabela Kuna płakała na pierwszym ślubie. Wiedziała, jak to się skończy

Na was też utwór Shakiry zrobił takie wrażenie?

Więcej o: