Miley Cyrus jak Shakira. Też rozlicza byłego w nowej piosence. Przechadza się po domu, w którym ją zdradzał

W najnowszej piosence "Flowers" Miley Cyrus rozlicza się z przeszłością. W tekście utworu, a także w teledysku pojawia się dużo nawiązań do nieudanego małżeństwa wokalistki z aktorem Liamem Hemsworthem.

W piątek 13 stycznia, opublikowano nową piosenkę Miley Cyrus, zwiastującą jej kolejny, solowy album "Endless Summer Vacation". W utworze "Flowers" piosenkarka wielokrotnie nawiązuje do jej nieudanego małżeństwa z Liamem Hemsworthem

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Nowy teledysk Miley Cyrus został nagrany w miejscu, w którym jej były mąż dopuszczał się zdrad

W wideoklipie do piosenki "Flowers" Miley Cyrus wygląda oszałamiająco. Wokalistka przechadza się ulicami Los Angeles i tańczy w złotej sukni od Saint Laurent. Nie brakuje tu jednak także rozliczeń z przeszłością.

 

Warto zauważyć, że Miley Cyrus zaplanowała premierę nowego singla w dniu 33. urodzin byłego męża. Nawiązania do Liama Hemswortha pojawiają się zresztą także w tekście utworu. 

Mogę kupić sobie kwiaty, mogę trzymać się za rękę, mogę sama tańczyć, potrafię kochać siebie lepiej niż ty mnie - śpiewa Miley Cyrus w piosence "Flowers".

Miley CyrusMiley Cyrus Fot. SplashNews.com

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony. 

Słowa piosenki mają nawiązywać do utworu "When I was you man" z repertuaru Bruno Marsa, którą kiedyś Liam Hemsworth zadedykował swojej ówczesnej żonie. To jednak nie koniec odniesień do małżeństwa, które zakończyło się trzy lata temu.

Zbudowaliśmy dom i patrzyliśmy jak płonie - śpiewa Miley Cyrus.

Te słowa z pewnością odnoszą się do rezydencji pary w Malibu, która spłonęła podczas pożaru. Co więcej, zagraniczne media informują, że dom, w którym nakręcono teledysk do "Flowers", to miejsce, w którym Liam Hemsworth zdradził Miley Cyrus z kilkunastoma kobietami. 

Dodajmy, że wokalistka i aktor byli parą prawie dziesięć lat, ale wielokrotnie się rozchodzili i wracali do siebie. Ostatecznie wzięli ślub w 2018 roku, a już osiem miesięcy później złożyli pozew o rozwód, który został sfinalizowany w styczniu 2020 roku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.