Maffashion oceniła dissa Shakiry na Pique. Też przeszła trudne rozstanie, ale nie prała publicznie brudów

Maffashion została zapytana przez fana, co myśli o najnowszej piosence Shakiry, w której dissuje byłego partnera. Celebrytka sama ma za sobą przykre doświadczenia, więc jej opinia szczególnie interesowała obserwatorów.

Shakira na początku roku odpaliła prawdziwą bombę. Wypuściła nowy utwór, w którym dissuje Gerarda Pique. Tekst jest ostry - siebie porównuje m.in. do Rolexa czy Ferrari, a obecną partnerkę byłego ukochanego, Clarę, do Casio i Twingo. Piosenka Shakiry i Bizarrapa "Music Session #53" bije rekordy popularności, fani piosenkarki udają się pod jej dom, gdzie okazują jej wsparcie. Popularność wykorzystują także firmy, o których wspomniała w utworze. Marka Casio nawiązała współpracę z Pique, który po dissie przesiadł się do Twingo. Utwór komentują także gwiazdy, w tym Maffashion.

Zobacz wideo Fani okazali jej wsparcie

Maffashion reaguje na piosenkę Shakiry. "Hymn dla wielu kobiet"

Maffashion w zeszłym roku rozstała się z Sebastianem Fabijańskim. Wiele wskazuje na to, że stało się to po tym, jak do mediów dotarły informacje o jego spotkaniu z Rafalalą. Celebrytka ułożyła sobie na nowo życie uczuciowe, spotyka się z nowym partnerem. Bizneswoman rozstała się z klasą i bez prania brudów, oboje nie chcieli za bardzo komentować swojej sytuacji. Fabijański jedynie udzielił wywiadu-rzeki, w którym rozprawił się z przeszłością. Zupełnie inaczej rozeszli się właśnie Shakira i Pique. Informacja o tym, że nie są razem, obiegła media w czerwcu. Dlatego fani wykorzystali sytuację i podczas "Q&A", które zorganizowała Julia Kuczyńska, zapytali ją o zdanie ws. dissu zagranicznej gwiazdy:

Podoba mi się, że nie prałaś publicznie brudów. Co sądzisz o Shakirze i jej eks? - brzmiło pytanie.
Thx. Na pewno może być hymnem dla wielu kobiet. Jeśli wiadomo się z nim utożsamiają. Sam numer bardzo wpada w ucho - odpisała Maffashion.

Maffashion komentuje piosenkę ShakiryMaffashion komentuje piosenkę Shakiry Instagram.com/ maffashion_official

Jak się niedawno dowiedzieliśmy, obecny tekst w piosence Shakiry został i tak złagodzony. Pierwsza wersja była jeszcze mocniejsza, o czym możecie przeczytać TUTAJ.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.