Partner Maffashion publikuje jej zdjęcia z windy. Wybrał odważne ujęcia

Maffashion nie rozpacza po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim. Przeciwnie - udało jej się zbudować związek z apirującym influencerem. Sprawa wydaje się poważna, bowiem nowy partner przypieczętował relację, publikując na InstaStories gorące kadry z udziałem Maff.

Maffashion czyli Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański rozstali się z hukiem w lipcu bieżącego roku. Mimo że nieprzejednani internauci nie wróżyli długiego pożycia influencerce i aktorowi "gardzącemu show-biznesem", to para doczekała się syna Bastka, a nawet kupiła okazały dom. Koniec końców związek nie przetrwał, a internet długo nie był w stanie zapomnieć Fabijańskiemu znajomości z transseksualną performerką Rafalalą. 34-latek zrehabilitował się już nieco w oczach fanów dzięki znacznie mniej skandalizującej relacji z Anną Marią Sieklucką. O tym, czy to rzeczywiście coś poważnego być może przekonamy się niebawem, bo póki co dwoje aktorów milczy. Maff z kolei znalazła szczęście w ramionach Mateusza, funkcjonującego w sieci jako Blu3aby. Związek wygląda na obiecujący.

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

Maffashion i Blu3aby - związek się rozwija

Nowy ukochany Julii przedstawia się jako "twórca cyfrowy". Na Instagramie obserwuje go niespełna 16 tysięcy osób, co w porównaniu z dorobkiem Maff (1,4 miliona followersów!) wygląda póki co dość skromnie.

Więcej zdjęć Julii Kuczyńskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Chłopak jednak wie, jak się buduje zasięgi. Na jego InstaStories pojawiły się zdjęcia Kuczyńskiej w seksownej stylizacji, na którą składał się komplet bielizny z metalowymi elementami, czarne skórzane spodnie oraz długi płaszcz. Ten sam zestaw zareklamowała celebrytka na swoim koncie, zbierając komplementy od znanych znajomych i fanów:

Wow! Jaka piękna bielizna - pochwaliła Ewa Szabatin.
Świetny stanik - zauważyła Maja Staśko.

Julia KuczyńskaJulia Kuczyńska blu3aby/Instagram

Większość komentujących z wrażenia osłupiała do tego stopnia, że zostawiali komentarze złożone z samych emotikon.

Wygląda na to, że Mateusza rozpiera duma.

Jak sądzicie, tym razem to "ten jedyny"?

Więcej zdjęć Julii Kuczyńskiej znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.