Kasia Cichopek poci się na siłowni. Widać, że łatwo nie było

Kasia Cichopek uwieczniła na filmiku swój trening u boku instruktorki. Partnerka Macieja Kurzajewskiego nie oszczędza się, a efekty są powalające. Fani nie szczędzą komplementów prowadzącej "Pytania na śniadanie".

Miniony rok był dla Katarzyny Cichopek wyjątkowy pod kilkoma względami. Serialowa Kinga Zduńska oficjalnie zakończyła związek z Marcinem Hakielem i ujawniła, że od jakiegoś czas spotyka się z Maciejem Kurzajewskim. Jej nazwisko nie schodziło z nagłówków artykułów, a komentarze Pauliny Smaszcz pod jej adresem rozgrzewały internautów. 40-latka wygląda jednak na spełnioną, a jej forma fizyczna chyba nigdy nie była tak imponująca.

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Katarzyna Cichopek trenuje pod okiem instruktorki. Z jej twarzy nie znika uśmiech

Cichopek na przestrzeni kilku lat mocno schudła. Zmiana sylwetki jest zapewne zasługą treningów, które aktorka chętnie odbywa pod okiem doświadczonej instruktorki. Filmik z ostatnich zajęć opublikowała na Instagramie.

Trening zrobiony? - brzmiał opis nagrania.

Na kadrach widzimy, że partnerka Macieja Kurzajewskiego na siłowni daje z siebie wszystko. Najwidoczniej ćwiczenia fizyczne przynoszą jej też ogromną radość, bowiem z jej twarzy nie znikał szeroki uśmiech. Starania serialowej Kingi Zduńskiej docenili internauci.

Aż chce się ćwiczyć. Kasiu, masz świetna trenerkę.
Ależ jesteś wygimnastykowana, cudowny filmik.
Skąd ta motywacja? Ja mam lenia i kilogramy w górę - czytamy na Instagramie.
 

Wszyscy wiemy, że ćwiczenia to tylko połowa sukcesu. By utrzymać doskonałą formę, Cichopek stosuje również sprawdzony model odżywiania. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" spożywa małe posiłki w regularnym odstępie czasu, a w jej menu nie brakuje dużej ilości wody. W jednym z wywiadów zdradziła również, że uwielbia dietę śródziemnomorską.