Izabela Janachowska pokazała pokój syna. Wnętrze jak z katalogu. Spójrzcie na kanapę! Nietypowy wybór

Izabela Janachowska przeprowadziła się do nowego mieszkania. Zobaczcie, jak urządziła pokój syna.

Dwa lata temu Izabela Janachowska poinformowała, że kupiła mieszkanie. Od tego czasu na bieżąco relacjonowała w mediach społecznościowych kolejne etapy remontu. Prace dobiegły końca w grudniu 2022 roku i święta Bożego Narodzenia Janachowska spędziła w nowym miejscu. Tancerka chętnie pokazuje wnętrza luksusowego apartamentu. Niedawno pochwaliła się salonem, a teraz przyszła kolej na pokój syna.  

Zobacz wideo Janachowska boi się o remont w apartamencie. Nie wie, czy zdąży przed świętami

Tak Izabela Janachowska urządziła pokój syna. Jest bardzo przytulnie i nie brakuje ciekawych dodatków

W królestwie Christophera na próżno szukać typowych dziecięcych dekoracji. Wnętrze jest bardzo stylowo urządzone. Dominują w nim jasne barwy i designerskie dodatki. Szare ściany kontrastują z białymi meblami i brązową podłogą. Na środku pomieszczenia jest beżowy, miękki dywan. Naszą uwagę zwróciła kanapa, która ma ciekawy kształt. Całość wygląda jak z katalogu. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony. Są tam również kadry z salonu i kuchni Janachowskiej. 

Izabela Janachowska - domIzabela Janachowska - dom Instagram/@izabelajanachowska

Janachowska pokazała także ulubioną zabawkę syna. Christopher bardzo lubi bawić się klockami. Okazuje się również, że chłopiec ma nietypowe zainteresowania i marzenia.

Moje dziecko ma w życiu trzy pasje. Rakiety i wszystko, co z nimi związane, silniki, zbiorniki paliwowe... Wymieni wszystkie piętnaście rakiet, które poleciały w kosmos. Druga jego pasja to samoloty. Opowie wszystko o samolotach odrzutowych, o śmigłach, o szybowcach. Trzecia jego pasja, aktualnie chyba największa, wygrywa ze wszystkimi innymi, to są statki - wyznała w wywiadzie dla Plejady.

Tancerka dodała, że chłopiec pod choinkę zażyczył sobie boję do statku. Udzielając wywiadu, zażartowała, że cieszy się, że Christopher nie poprosił w liście do św. Mikołaja o statek, który z pewnością byłby jeszcze trudniejszy do kupienia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.