Widzowie "PnŚ" zauważyli zmianę u Kurzajewskiego. Padły nawiązania do Hakiela

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski poprowadzili niedzielne wydanie "Pytania na śniadanie". Uwagę internautów zwrócił strój prezentera.

Informacja o tym, że Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego łączy coś więcej niż tylko zawodowa relacja podzieliła internautów. Niektórzy uważają, że aktorka i prezenter nie powinni razem pracować, ponieważ ich zdaniem jest to nieprofesjonalne podejście. W sieci nie brakuje również krytycznych komentarzy na temat ich sposobu prowadzenia programu. Widzowie bacznie analizują odcinki z udziałem Cichopek i Kurzajewskiego. Tym razem jednak to nie zachowanie pary wzbudziło zainteresowanie publiczności. 

Małgorzata Rozenek Falujące ściany i problemy z proporcjami. Rozenek nie jest mistrzynią Photoshopa

Zobacz wideo Jak wyglądają celebrytki bez makijażu? Oto porównanie do wersji w make-upie

Maciej Kurzajewski "pożyczył" ubranie od Hakiela? Internauci nie mają wątpliwości 

W niedzielnym wydaniu "Pytania na śniadanie" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zaprezentowali się w pasujących stylizacjach. Aktorka miała na sobie białą bluzkę z szerokimi rękawami, ciemne jeansy i beżowe szpilki. Jej partner również wybrał jasną koszulę, do której dobrał wykonane z tego samego materiału, co jego ukochanej, spodnie i czarną kamizelkę. I to właśnie ostatni element jego garderoby zwrócił uwagę internautów. 

Kamizelka przeniesiona z Hakiela na Kurzajewskiego, bo wcześniej to raczej ten pan ubierał się w polówki i wiatrówki do programu.
Kurzajewski chyba pożyczył kamizelkę od Hakiela - czytamy komentarze internautów na oficjalnym profilu programu na Facebook'u.

Pytanie na niadaniePytanie na niadanie KAPiF.pl / KAPiF.pl

Dlaczego internauci uważają, że Maciej Kurzajewski w takim wydaniu wygląda jak Marcin Hakiel? Przeglądając instagramowy profil tancerza można zobaczyć, że faktycznie od pewnego czasu były mąż Katarzyny Cichopek najczęściej stawia na zestawy składające się z eleganckich spodni, koszuli, marynarki i właśnie kamizelki.

 

Z pewnością Maciej Kurzajewski w takiej stylizacji zwrócił uwagę widzów. Więcej zdjęć znajdziecie w galerii u góry strony.

Szymon Marciniak Marciniak z żoną na Gali Mistrzów Sportu. Magdalena rzadko pokazuje się na imprezach

Więcej o: