Falujące ściany i problemy z proporcjami ciała. Małgorzata Rozenek nie jest mistrzynią Photoshopa

Małgorzata Rozenek należy do grona gwiazd, które retuszują swoje zdjęcia, by wyglądać na nich lepiej niż w rzeczywistości. Nie zawsze jednak udaje jej się to dobrze zrobić.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna na Instagramie i regularnie wrzuca do sieci kadry z wakacji, sesji do magazynów czy fotografie, gdzie pozuje u boku najbliższych. Internauci uważnie analizują każde zdjęcie i już nie raz wytknęli jej, że przesadziła z Photoshopem i filtrami. Sama zainteresowana twierdzi jednak, że rzadko kiedy korzysta z programów graficznych. Czy rzeczywiście tak jest? Zobaczcie kadry, które przeczą jej słowom.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wywija beztrosko na lodzie

Małgorzata Rozenek lubi majstrować przy zdjęciach. Czasami robi to dość nieudolnie 

Jakiś czas temu Małgorzata Rozenek pochwaliła się na Instagramie zdjęciami z wakacji we Włoszech. Wówczas w sekcji komentarzy zamiast komplementów padło sporo krytycznych słów. Wielu obserwatorów zwróciło uwagę na to, że na jednej z fotografii ręka jest nieproporcjonalna względem reszty ciała. Rozenek odpowiedziała fanom wprost, że nie chce jej się tłumaczyć, dlaczego tak wyszły zdjęcia.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram/@m_rozenek

Problem z proporcjami ciała pojawił się także na innym zdjęciu. Tym razem "ofiarą" nieudolnego retuszu padła stopa, która miała nienaturalny kształt. Internauci natychmiast to zauważyli i w komentarzach pod postem zasypali Rozenek pytaniami, co się stało z jej stopą. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram/@m_rozenek

Zamieszanie w sieci wywołało również zdjęcie Małgorzaty Rozenek z wakacji w Tajlandii. Wówczas podzieliła się z internautami kadrem na, którym stoi odwrócona plecami do obiektywu. Tym razem internauci zauważyli, że mimo rąk ułożonych wzdłuż ciała, na rzucającym się cieniu widać, że jedna z nich jest uniesiona.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram/@m_rozenek

Photoshopową wpadkę Małgorzata Rozenek zaliczyła również podczas zwiedzania Paryża. Na jednym ze zdjęć, które opublikowała na instagramowym profilu widać, że wyraźnie coś tam nie gra. "Perfekcyjna" pozując w białym komplecie, wydłużyła swoją sylwetkę, a jej nogi wyglądały na nienaturalnie długie.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram/@m_rozenek

Nie tylko części ciała ulegają zniekształceniu. Dowodem na to, że Małgorzata Rozenek majstruje przy zdjęciach, są również falujące elementy tła. W sieci nie brakuje komentarzy, że "Perfekcyjna" "zagina czasoprzestrzeń", gdy poprawiając sobie to i owo, przy okazji sprawia, że falują za nią ściany, podłogi, a także meble. Jednym z przykładów może być poniższy kadr, gdzie w tle widać powyginany wazon. Więcej takich przykładów znajdziecie w galerii u góry strony. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram/@m_rozenek

Bywa również tak, że Rozenek w dążeniu do idealnego zdjęcia całkowicie zmienia swoje rysy twarzy. Tak było przy okazji świątecznej kampanii dla jednej z marek biżuteryjnych. Gdy na Instagramie pochwaliła się efektami sesji, nie brakowało prześmiewczych głosów, że Radosław Majdan ma nową żonę. Zdaniem wielu osób Rozenek wyglądała zupełnie inaczej niż zazwyczaj. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek Instagram/@m_rozenek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.