Przez lata poprawiały urodę. Ewel0na, Justyna Gradek. "Mama mi zafundowała biust". Pamiętacie je kiedyś?

Część celebrytek i gwiazd nie wstydzi się głośno mówić o swoich romansach z medycyną estetyczną. Chwalą się także operacjami plastycznymi.

W operacjach plastycznych czy zabiegach medycyny estetycznej nie ma nic złego, jeśli zna się umiar. Oto gwiazdy, które poprawiały urodę i głośno o tym powiedziały. 

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Ewel0na przeszła metamorfozę. Kto jeszcze?

Ewel0naEwel0na Fot. Instagram/ ewel0na

Celebrytka, która zaistniała dzięki programowi "Warsaw Shore" nigdy nie kryła, że poprawiała urodę. Początkowo metamorfoza nie była tak radykalna. Ewel0na schudła, powiększyła usta i przedłużyła włosy. Później poszła pod nóż chirurga plastycznego i powiększyła biust. 

Nie będę ściemniać. Ból był najgorszy przez pierwsze cztery dni. Płakałam i zadawałam sobie pytanie, po co mi to było. Dziś czuję, że gdybym stanęła raz jeszcze przed tym wyborem, dałabym pokroić się jeszcze raz - napisała na Instagramie po operacji piersi.

Poza powiększeniem piersi i podniesieniem pośladków Ewelona miała poddać się jeszcze liposukcji, czyli zabiegowi odsysania tłuszczu. W Turcji zafundowała sobie korektę nosa, przy okazji chwaląc się innymi operacjami, które odmieniły jej oczy, brwi i usta.

Zabiegi, które teraz robiłam, to: foxy eye, lifting brwi, lifting ust, korekta nosa części chrzęstnej, liposukcja - przyznała w jednej z instagramowych relacji.
 

Pamiętacie ją jeszcze przed serią operacji, które przeszła? 

EwelonaEwelona KAPiF

Ewelina z 'Warsaw Shore'Ewelina z "Warsaw Shore" Screen z Facebook.com/EwelinaWarsawShoreMTV

Anna Aleksandrzak

Ogromną przemianę przeszła też inna uczestniczka "Warsaw Shore" - Anna Aleksandrzak, znana też jako mała Ania. 

Mała Ania z 'Warsaw Shore'Mała Ania z 'Warsaw Shore' youtube.com/MTV, instagram.com/malaa_official

Znakiem rozpoznawczym celebrytki stały się jej wielkie usta. Ania nie ukrywa, że powiększa je wypełniaczami. 

Ania 'Mała' z 'Warsaw Shore'Ania 'Mała' z 'Warsaw Shore' Instagram/malaa_official

Justyna Gradek

Metamorfozę ma za sobą także Justyna Gradek. Modelka i celebrytka, która karierę zaczynała od udziału w wyborach miss - była jedną z "ring girls" na zawodach KSW, ma za sobą korektę nosa, powiększanie piersi, modelowanie pośladków czy wolumetrię twarzy i powiększanie ust.

Justyna Gradek już nie jest z rumuńskim milioneremJustyna Gradek już nie jest z rumuńskim milionerem Fot. Instagram/ gradek_justyna

Biust zrobiłam, jak dostałam się na studia, mama mi zafundowała i tak się zaczęło, od 19. roku życia jak zrobiłam swoją pierwszą operację. Ostatnia to był przeszczep tłuszczu do pośladków - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Niedawno Gradek pochwaliła się zdjęciami z przeszłości. Przy okazji zdradziła, że jako nastolatka miała wiele kompleksów.

W okresie gimnazjum byłam prześladowana za to, że miałam trądzik i duże usta. Byłam wyzywana od ropuch i żab. Nie mam nawet z tego okresu żadnego zdjęcia, bo tak ludzie wpłynęli na moją psychikę, że nienawidziłam siebie i tego, jak wyglądam - przyznała na Instagramie.

Justyna Gradek przed operacjamiJustyna Gradek przed operacjami Instagram.com/gradek_justyna

Justyna GradekJustyna Gradek Fot. InstaStories @gradek_justyna

Maja Bohosiewicz

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz KAPIF

Maja Bohosiewicz także nie wstydzi się głośno mówić o tym, że poprawiałam urodę. Celebrytka powiększyła usta i piersi. 

Wiem, że dla niektórych to temat tabu, natomiast ja totalnie nie mam problemu z takimi pytaniami. Dla mnie to jest proste: nie mam piersi, chcę mieć piersi, robię piersi. Ani to skandal, ani wstyd, ani powód do dumy czy chwalenia. Cycki to cycki - napisała na InstaStories.

Blanka Lipińska 

Blanka Lipińska Blanka Lipińska  Instagram/@blanka_lipinska

Autorka "365 dni"  powiększyła piersi. Zrobiła także wolumetrię twarzy. 

Mam zrobioną wolumetrię twarzy, bo zawsze miałam duży kompleks tego, że jestem gruba. Miałam okrągłą buzię. Nie uważam, że należy akceptować swoje niedoskonałości, tylko doprowadzić się do stanu doskonałego na tyle, żeby można było go zaakceptować - powiedziałą "Vivie!".

Janice Dickinson

Janice DickinsonJanice Dickinson Fot. East News

Janice Dickinson kocha zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Widać, że czoło 67-letniej modelki jest gładkie niczym tafla lodu. Gwiazda, która u szczytu sławy była w latach 80., od dawna ingeruje w urodę. 

Janice DickinsonJanice Dickinson Okładka 'Vogue'

Ivanka Trump

Twarz córki Donalda Trumpa zmieniała się na przestrzeni lat. Na owe zmiany zwróciła m.in. uwagę Anna Adamczyk, która na Instagramie prowadzi konto "Lekarka w wielkim mieście". Na zdjęciach porównała kilka ujęć twarzy Ivanki Trump. Opublikowane fotografie pochodzą z różnych lat.

Ivanka TrumpIvanka Trump instagram/lekarka_w_wielkim_miescie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.