Tak zmienili się bohaterowie "Królowych życia". Dagmara była brunetką, a Rafał Grabias miał krótkie włosy

Gwiazdy "Królowych życia" wyróżniają się zarówno charakterem jak i wyglądem. Nie zawsze jednak Dagmara Kaźmierska czy Laluna Unique wyglądały tak ekstrawagancko.

Poniższy tekst powstał przed szczegółowymi ustaleniami o przestępczej przeszłości Dagmary Kaźmierskiej, o których przeczytacie pod tym linkiem. Tę informację zamieszczamy pod każdym artykułem o Dagmarze Kaźmierskiej w całej Gazeta.pl.

Widzowie "Królowych życia" pokochali Dagmarę Kaźmierską. Bezkompromisowy styl i szczerość pozwoliły jej zdobyć rzeszę fanów. Fani kojarzą głównie jeden wizerunek celebrytki - w mocnym makijażu. Gwiazda lubi ociekać dużą ilością złota i biżuterii. Mało kto jednak wie, że w przeszłości Dagmara Kaźmierska wyglądała zupełnie inaczej. Inne gwiazdy "Królowych życia" również na przestrzeni lat bardzo się zmieniły. Przekonajcie się zresztą sami. 

Zobacz wideo Królowe życia". Dagmara Kaźmierska w bikini wywija z koleżankami na jachcie

Dagmara Kaźmierska

Zacznijmy od wspomnianej Dagmary, która otwarcie przyznaje się do korzystania z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Nie możemy nie zwrócić uwagi, że na zdjęciu sprzed dwóch dekad prezentuje się zupełnie inaczej. Uwierzylibyście, że celebrytka przed karierą telewizyjną była brunetką i stawiała na delikatniejszy makijaż.

Dagmara KaźmierskaDagmara Kaźmierska instagram.com/ królowa_życia_77

Dagmara Kaźmierska, zanim zyskała popularność, odsiedziała wyrok w więzieniu. Została skazana na 14 miesięcy pozbawienia wolności. Sąd wydał prawomocny wyrok za sutenerstwo w latach 2005-2009.

Laluna Unique

Z pewnością wiele osób uzna, że Laluna przesadza z liczbą operacji plastycznych. Niemniej fani ją kochają między innymi za to, że nie kryje, że poprawia urodę i o wszystkich zabiegach mówi zupełnie otwarcie. Celebrytka zawsze miała słabość do ingerowania we własne ciało. Zmieniły się za to jej upodobania. W młodości najważniejsza była dla niej mocna opalenizna.

LaLuna UniqueLaLuna Unique instagram.com/ lala_laluna_official

Rafał Grabias

Rafał Grabias jest modelem. W 2016 roku wraz z partnerem pojawił się w pierwszym sezonie programu. Wraz z Gabrielem Sewerynem tworzyli jeden z najpopularniejszych duetów show. Odszedł z popularnego show w 2020 roku. Fani utożsamiają go z długimi włosami i szerokim uśmiechem na twarzy. To drugie się nigdy nie zmieniło, ale fryzurę Grabiaś miał kiedyś zupełnie inną.

 
 

Gabriel Seweryn

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn byli razem przez niemal dwadzieścia lat. Dzięki udziałowi w programie "Królowe życia" stali się nie tylko rozpoznawalni, ale również dali się poznać jako dobrze zgrana para. Na początku zeszłego roku ogłosili jednak rozstanie. Gabriel Seweryn zdradził później w wywiadzie z Pomponikiem, że w związku czuł się manipulowany.

Byłem ofiarą manipulacji i przemocy psychicznej. Mówię to po raz pierwszy publicznie: potrzebowałem specjalistycznej pomocy i skończyłem u psychiatry. (...) Nie obyło się bez psychotropów. Byłem jak bita żona, która nie jest w stanie odejść od męża oprawcy.

Te słowa mogły wstrząsnąć fanami pary. Wiadomo było, że zakochanych wiele dzieli, ale podejrzewano, że są to mało istotne kwestie jak fryzura. Co ciekawe, w przeciwieństwie do byłego partnera Seweryn w młodości miał długi włosy.

Gabriel SewerynGabriel Seweryn instagram.com/ gabriel_seweryn

VivaPhoto Awards 2019 Seweryn Gabriel, Grabias DamianVivaPhoto Awards 2019 Seweryn Gabriel, Grabias Damian skos / KOS SZYMON/KAPiF.pl

Sylwia Peretti

Zanim Sylwia Peretti zdobyła rozpoznawalność w "Królowych życia", prowadziła z mężem restaurację "Edelweiss". W pewnym momencie lokal zaczął mieć problemy i para poprosiła o pomocy Magdę Gessler, która przeprowadziła "Kuchenne rewolucje" i uratowała rodzinny biznes. Na zdjęciu z kulinarnego programu widać wyraźnie, że uczestniczka ma mniejsze usta niż obecnie. 

Sylwia PerettiSylwia Peretti screen 'Kuchenne rewolucje'

Według was, która z gwiazd zmieniła się najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.