Joanna Koroniewska dokazuje w kuchni. Patrzymy na zwariowane lampy. Kogoś poniosła fantazja

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor urządzają mieszkanie i chwalą się kolejnymi jego fragmentami. Jest nowocześnie i niebanalnie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor niedawno się przeprowadzili. Porzucili dom z ogrodem na rzecz apartamentu w centrum miasta. Oboje relacjonowali na Instagramie remont, a teraz chwalą się nowymi wnętrzami, oznaczając kolejne firmy w ramach współprac i umów barterowych. Ich nowe lokum budzi sporo emocji, czego dowodem jest, chociażby internetowa awantura o... grzejnik w salonie. Teraz Koroniewska pokazała kuchnię. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Joanna Koronieska chwali się kuchnią i lampami

Koroniewska i Dowbor już jakiś czas temu pokazali pierwsze ujęcia z nowej kuchni. Całość wygląda bardzo nowocześnie. Jest jednak biało i wręcz sterylnie. Sama zainteresowana przyznała, że nie jest pewna, czy ona lub jej mąż będą w nowej kuchni pichcić.

Piękna i pojemna kuchnia, ale czy będziemy w niej więcej gotować?! No cóż…- przyznała.

Teraz chwali się kolejnymi ujęciami z kuchni. Na blacie nie widać jednak żadnych sprzętów kuchennych czy jedzenia. Rozsiadła się na nim za to sama Joanna (cóż, co kto lubi).

 Dowbor mówi, że to moje najlepsze zdjęcie od dawna, bo… nie jestem w centrum uwagi! Zgadzacie się? - żartowała.

W dalszej części zachwalała lampy, które wybrała do pomieszczenia. 

Nie ma właściwie dnia, żebym nie dostała pytań o te cacka na górze. Kupiłam je u dwóch fajnych sióstr i powiem jedno - SZTOS NAD SZTOSY! 
 

I faktyczne, lampy wybrane przez Koroniewską i Dowbora są niebanalne, na co zwracają uwagę również fani w komentarzach. Równie ciekawe są inne dodatki i meble w domu. Para aktorów zdecydowała się wszak między innymi na "liściastą" ścianę czy białą kanapę, którą już zdążyli zaplamić. 

Wszystkie zdjęcia z Domu Koroniewskiej i Dowbora w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.