Białe plamy na ciele Kasi Cichopek. To groźne? Wiemy, co się stało

Katarzyna Cichopek podzieliła się zdjęciem na Instagramie, na którym widać białe plamy na jej ciele. Wyjaśniamy, skąd one się wzięły.

Za nami pierwszy odcinek drugiej edycji show "You Can Dance. Nowa generacja". W jury zasiedli Agustin Egurrola, Ida Nowakowska oraz Katarzyna Cichopek. Obecność w programie tej ostatniej budzi największe emocje. Widzowie ocenili aktorkę "M jak miłość" w roli ekspertki tańca dosyć chłodno. Według wielu internautów Cichopek nie ma wystarczających kompetencji, by oceniać umiejętności rywalizujących uczestników. Sporo zamieszania wywołał także post gwiazdy po emisji pierwszego odcinka.

Tajemnicze plamy na ciele Katarzyny Cichopek

Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w tiulowej bluzce i luźnych spodniach w kolorze khaki. 

Kochani, oglądaliście wczoraj "You Can Dance. Nowa generacja". Jak wrażenia? Macie już swoich faworytów? Który występ podobał się wam najbardziej?
 

Zobacz również: Nowakowska zapodała rap, Egurrola zakołysał, Nowicki nieśmiało podrygiwał. Festiwal żenady w "PnŚ"? "Słabo mi"

Post wzbudził szerokie zainteresowanie nie tylko ze względu na ciekawą stylizację. Internauci zwrócili również uwagę na białe plamy na ciele gwiazdy. 

Czemu takie blade piersi?
Czy to światło kładzie na ciebie takie cienie?

Niektórzy mogli nawet pomyśleć, że to objaw jakiejś tajemniczej choroby. Prawda jednak jest zupełnie inna. Jurorzy i prowadzący programy telewizyjne mają mikrofony i mikroporty, czyli nadajniki, dzięki którym mogą komunikować się z producentami. Przykleja je się za pomocą specjalnych plastrów do ciała. Po ich odklejeniu zostają jaśniejsze plamy na ciele.