Jak się okazuje, spore zmiany programowe zaszły nie tylko w Polsacie, ale także w stacji TVN. Reality show "Hotel Paradise" nie zagości na ekranach widzów wraz z nadejściem wiosny. W związku z tym widzowie nie będą mogli podziwiać Klaudii El Dursi w roli prowadzącej show. Produkcja szykuje za to nowy, miłosny format, który poprowadzi znana piękność. Też jest modelką, a jej uroda zniewala wszystkich.
Polecamy: "Hotel Paradise". Marietta schudła 20 kilogramów. Zdradziła swój sposób
Klaudia El Dursi rozkochała w sobie serca widzów za sprawą wystąpienia w "Top Model". To właśnie ona otrzymała tam dziką kartę za piękną urodę i charyzmatyczną osobowość. Mimo że nie wygrała, to zdążyła się zapisać w pamięci widzów i teraz z powodzeniem kieruje swoją karierą. Niestety, okazuje się, że będzie miała teraz mniej pracy, ponieważ jak doniósł jedne z informatorów Jastrząb Post - nie pojawi się w wiosennej edycji programu "Hotel Paradise".
TVN zdejmuje na jakiś czas z anteny "Hotel Paradise", a prowadzącą nowy randkowy program TVN7 będzie Edyta Zając - podkreśla.
Zamiast "Hotelu Paradise" będziemy mogli oglądać "Prawdziwą miłość", które poprowadzi Edyta Zając. Celem tego show będzie znalezienie prawdziwej pary, którą połączy autentyczne uczucie. Pomoże w tym użycie wykrywacza kłamstw, którym będą poddawani co kilka dni.
Edyta Zając jest modelką, która może się pochwalić wieloma kampaniami reklamowymi i modowymi. Pozowała dla największych domów mody, takich jak: Moschino, czy dla magazynów m.in. "Harper’s Bazaar. Oprócz tego widzowie TVN-u mogą ją kojarzyć z konkursu Miss Polonia 2014 oraz ze związku z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Zając wygrała także 11. edycję "Tańca z Gwiazdami", kiedy tańczyła w parze z Michałem Bartkiewiczem.
Nawrocki w Londynie mówił po angielsku. Specjalistka nie ma wątpliwości, czy zrobił postępy
Chorosińska prawi o rodzinie, a internauci się zagotowali. Natychmiast wytknęli jej hipokryzję
Senyszyn zrobiła ranking byłych pierwszych dam. "Specjalnie się nie starały"
Preselekcje do Eurowizji w cieniu skandalu. Uczestnicy będą mieli pod górkę
Były partner Janji Lesar wiruje na parkiecie. Uczy gwiazdę "Przyjaciółek"
Nagle wybiegł przed Nawrockim. Prezydent nie ukrywał zaskoczenia. "Nie będziemy dzisiaj sami"
Stramowski zaskoczył wyznaniem o rozwodzie z Warnke. To dlatego się rozstali
Nawrocka postawiła na sprawdzoną formę. Ekspertka ocenia, czy ostrożność w modzie się opłaciła
Ekspertka nazwała wulgarny gest Trumpa "degradacją". Ale słowa o "szaleńcu" niepokoją bardziej