Klaudia El Dursi odchodzi z show TVN-u. Ma ją zastąpić inna piękność

Klaudia El Dursi była prowadzącą "Hotelu Paradise" przez wiele edycji. Teraz czas na zmiany. Okazuje się, że widzowie nie zobaczą jej na wiosnę w słynnym reality show. Zamiast modelki pojawi się ktoś inny.

Jak się okazuje, spore zmiany programowe zaszły nie tylko w Polsacie, ale także w stacji TVN. Reality show "Hotel Paradise" nie zagości na ekranach widzów wraz z nadejściem wiosny. W związku z tym widzowie nie będą mogli podziwiać Klaudii El Dursi w roli prowadzącej show. Produkcja szykuje za to nowy, miłosny format, który poprowadzi znana piękność. Też jest modelką, a jej uroda zniewala wszystkich. 

Polecamy: "Hotel Paradise". Marietta schudła 20 kilogramów. Zdradziła swój sposób

Zobacz wideo "Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o nietaktownym zachowaniu uczestnika

Klaudia El Dursi nie wystąpi w "Hotelu Paradise". Zastąpi ją piękność i była partnerka znanego piłkarza

Klaudia El Dursi rozkochała w sobie serca widzów za sprawą wystąpienia w "Top Model". To właśnie ona otrzymała tam dziką kartę za piękną urodę i charyzmatyczną osobowość. Mimo że nie wygrała, to zdążyła się zapisać w pamięci widzów i teraz z powodzeniem kieruje swoją karierą. Niestety, okazuje się, że będzie miała teraz mniej pracy, ponieważ jak doniósł jedne z informatorów Jastrząb Post - nie pojawi się w wiosennej edycji programu "Hotel Paradise".

TVN zdejmuje na jakiś czas z anteny "Hotel Paradise", a prowadzącą nowy randkowy program TVN7 będzie Edyta Zając - podkreśla.
 

Zamiast "Hotelu Paradise" będziemy mogli oglądać "Prawdziwą miłość", które poprowadzi Edyta Zając. Celem tego show będzie znalezienie prawdziwej pary, którą połączy autentyczne uczucie. Pomoże w tym użycie wykrywacza kłamstw, którym będą poddawani co kilka dni. 

Kim jest Edyta Zając?

Edyta Zając jest modelką, która może się pochwalić wieloma kampaniami reklamowymi i modowymi. Pozowała dla największych domów mody, takich jak: Moschino, czy dla magazynów m.in. "Harper’s Bazaar. Oprócz tego widzowie TVN-u mogą ją kojarzyć z konkursu Miss Polonia 2014 oraz ze związku z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem. Zając wygrała także 11. edycję "Tańca z Gwiazdami", kiedy tańczyła w parze z Michałem Bartkiewiczem. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA