Magdalena Stępień wspomina syna we wzruszającym poście. "Najgorsze są wieczory"

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak pod koniec lipca stracili syna. Mały Oliwier zmarł. Modelka po przerwie dodała nowy post na Instagramie. Zdradziła, jak się trzyma.

28 lipca br. Magdalena Stępień za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów, że straciła syna. U małego Oliwiera kilka tygodni po narodzinach zdiagnozowano rzadki przypadek nowotworu wątroby. Lekarze w Polsce nie dawali chłopcu zbyt wielu szans na przeżycie, ale zrobili to izraelscy specjaliści. To właśnie tam modelka wyleciała z synem, aby rozpocząć leczenie. Tam też chłopiec zmarł. Pogrzeb odbył się 1 sierpnia w Oleśnicy. Stępień, odkąd okazało się, że Oliwier choruje, zmieniła styl komunikacji na Instagramie. Relacjonowała głównie zmagania chłopca. Po śmierci syna opublikowała jedynie informacje o pogrzebie oraz wzruszający post. Teraz dodała kolejny. Po ponad trzech miesiącach od utraty dziecka poinformowała, jak się czuje.

Zobacz wideo Magda Stępień tłumaczy, na co wydała pieniądze ze zbiórki na leczenie syna

Magdalena Stępień opublikowała nowy post. Wspomina syna

Nowy post na instagramowym profilu Magdaleny Stępień pojawił się w poniedziałkowy wieczór. Nie bez znaczenia, w krótkim opisie wyznała, że ta pora dnia jest dla niej najtrudniejsza. Modelka opublikowała zdjęcie nieba przy zachodzącym słońcu, widzianego z okna.

Najgorsze są wieczory - wyznała Stępień.
 

Modelka podzieliła się także zdjęciem syna na InstaStories. Czarno-biała fotografia przedstawiała uśmiechniętego Oliwiera. Chłopiec miał dorysowane skrzydła.

Mój aniołek. Kocham i tęsknię synku. Na zawsze w naszych sercach - podpisała zdjęcie.

Oliwier RzeźniczakOliwier Rzeźniczak Fot. @magdalena__stepien

Pod fotografią znalazło się wiele ciepłych słów dla Magdaleny Stępień.

Często o tobie myślę. Serce mi wtedy pęka, tak bardzo jest mi przykro. Trzymaj się Magda, jesteś babka ze stali.
Nie próbuję nawet wyobrazić sobie, co czujesz. Wysyłam mnóstwo ciepła.
Jestem z tobą moja kochana. Aniołek czuwa nad nami.

Przypomnijmy, że wiele znanych osób było zaangażowanych w pomoc Oliwierowi, m.in. Anna Lewandowska. Gwiazdy również pożegnały syna modelki we wzruszających wpisach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.