Syn Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie żyje. "Było tych dni dokładnie 376"

Magdalena Stępień przekazała tragiczne wieści. Oliwier Rzeźniczak nie żyje. "Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376" - napisali rodzice chłopca.

Nie żyje syn Magdaleny Stępień i Kuby Rzeźniczaka

28 lipca w południe Magdalena Stępień opublikowała przerażający wpis. Poinformowała fanów, że straciła syna.

Choroba Oliwierka, niestety, szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj, na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376.

Modelka zakomunikowała jednocześnie, kiedy odbędzie się pogrzeb chłopca. Zaprosiła na niego wszystkich, którzy chcą pomodlić się za jego duszę.

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami różańcem świętym, zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Na koniec Magdalena Stępień poprosiła media o uszanowanie prywatności.

Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy Rodzice Oliwierka. Magda i Kuba.
 

Redakcja Plotka składa najszczersze kondolencje.

Choroba Oliwiera Rzeźniczaka

U Oliwiera kilka tygodni po narodzinach zdiagnozowano rzadki przypadek nowotworu wątroby. Lekarze w Polsce nie dawali chłopcu zbyt wielu szans na przeżycie, ale zrobili to izraelscy specjaliści. Właśnie z tego powodu Magdalena Stępień zorganizowała pieniężną zbiórkę, by wraz z pociechą wylecieć za granicę i zawalczyć o jego życie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.