Anna Wendzikowska żegna syna Magdy Stępień. Opublikowała rozdzierające serca zdjęcie

Anna Wendzikowska we wzruszających złowach pożegnała zmarłego Oliwiera Rzeźniczaka. Podzieliła się też zdjęciem, na którym jej córka Kornelia trzyma chłopca na rękach.

W czwartek rodzice Oliwiera poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych o jego śmierci. Magdalena Stępień zdradziła szczegóły pogrzebu, a mama chrzestna chłopca wystosowała apel do osób, które zamierzają się na nim pojawić. Kondolencje spłynęły także ze strony kolegów Jakuba Rzeźniczka z Wisły Płock. Teraz na wzruszający gest zdecydowała się również Anna Wendzikowska.

Zobacz wideo Magda Stępień komentuje wywiad Rzeźniczaka ze Stanowskim

Jakub Rzeźniczak i jego synJakub Rzeźniczak poleciał do Izraela. Zdążył pożegnać się z synem

Anna Wendzikowska w chwytających za serce słowach żegna zmarłego Oliwiera

Anna Wendzikowska opublikowała na InstaStories zdjęcie, na którym jej córka Kornelia trzyma Oliwiera na rękach. Do fotografii dołączyła chwytające za serce kondolencje skierowane w stronę Magdaleny Stępień.

Serca nam pękły. To jest po prostu niepojęte. To był taki silny, radosny i wspaniały chłopiec. Nikt nie powinien przechodzić przez coś takiego. Wyrazy współczucia dla ciebie i twoich bliskich.

Anna Wendzikowska żegna OliwieraAnna Wendzikowska żegna Oliwiera instagram.com/ aniawendzikowska

Gdy Magdalena Stępień ogłosiła, że potrzebuje pieniędzy na leczenie chłopca w Izraelu, Anna Lewandowska zorganizowała zbiórkę, którą zaczęło promować wiele gwiazd z pierwszych stron gazet. Wśród nich była właśnie Anna Wendzikowska, która wykazała się dużym zaangażowaniem. Między innymi dzięki niej szybko udało się zebrać wymagane 350 tys. złotych. 

Oliwier Rzeźniczak chorował na bardzo poważną chorobę

Wkrótce po urodzeniu u chłopca zdiagnozowano złośliwego guza wątroby. W Stanach Zjednoczonych częstość występowania ocenia się na trzy przypadki na milion. Przeżywalność u dzieci poniżej trzeciego roku życia wynosi 11-20 proc.

Magdalena Stępień z synkiemInternauci przeżywają śmierć małego Oliwiera. "Aż się popłakałam"

Więcej o: