Internauci przeżywają śmierć małego Oliwiera. "Miałam nadzieję, że nigdy tego nie przeczytam"

Śmierć małego Oliwiera poruszyła internautów. W sieci pojawiają się wyrazy współczucia dla Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka.

W czwartek 28 lipca Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak poinformowali o śmierci syna. Oliwier zmagał się z nowotworem wątroby, który zdiagnozowano u niego kilka tygodni po narodzinach. Modelka zorganizowała zbiórkę na leczenie dziecka w Izraelu. Niestety nie udało się uratować chłopca. Internauci składają pogrążonym w żałobie rodzicom kondolencje.

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to", a Kora „Krakowski spleen"

Internauci przeżywają śmierć małego Oliwiera. "Miałam nadzieję, że nigdy tego nie przeczytam"

Choć Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak zablokowali możliwość dodawania komentarzy pod postem o śmierci syna, w internecie komentujący wyrażają współczucie dla rodziców. Pojawiły się także apele o to, aby w obliczu tragedii nie dywagować na temat obecnych stosunków między piłkarzem a modelką.

To nie jest czas na analizę relacji Magda-Kuba, Kuba-syn. To ogromna tragedia dla obydwu stron i ja ograniczę się do okazania im obojgu współczucia. Nie wyobrażam sobie, co muszą czuć rodzice w takiej sytuacji… Nie wiem, jak można żyć dalej po takiej tragedii.
Śmierć dziecka to najgorsza rzecz, jaka może spotkać matkę czy ojca, mam nadzieję, ze oboje będą mieć wsparcie w bliskich. Sama mam synka w podobnym wieku i może przez to, ale aż się popłakałam, jak przeczytałam tę wiadomość.
Boże, naprawdę miałam nadzieję, ze nigdy tego nie przeczytam… serce pęka. Bardzo, bardzo współczuję - czytamy w komentarzach.

Ostatnich kilka miesięcy syn modelki i piłkarza spędził w Izraelu, gdzie tamtejsi lekarze walczyli o jego życie. Niestety terapia nie przyniosła pożądanych efektów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.