Mama córki Jakuba Rzeźniczaka pożegnała małego Oliwiera. Wzruszający cytat

Nie żyje syn Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Chłopca pożegnała w sieci także Ewelina Taraszkiewicz, mama córki piłkarza. Dodała poruszające słowa.

W czwartek podano smutną wiadomość o śmierci syna Jakuba Rzeźniczaka i Magdaleny Stępień. Chłopiec cierpiał na rzadką odmianę guza wątroby. Pomimo specjalistycznego leczenia w klinice w Izraelu, nie udało się go uratować. Jego rodzice pożegnali go w mediach społecznościowych. Teraz wypowiedziała się także Ewelina Taraszkiewicz, mama córki Jakuba Rzeźniczaka. 

Nie żyje syn Magdaleny Stępien i Kuby RzeźniczakaSyn Stępień i Rzeźniczaka nie żyje. "Było tych dni dokładnie 376"

Zobacz wideo Magda Stępień tłumaczy, na co wydała pieniądze ze zbiórki na leczenie syna

Mama córki Jakuba Rzeźniczaka pożegnała jego zmarłego syna. Posłużył jej wzruszający cytat z piosenki Erica Claptona

Ewelina Taraszkiewicz wspierała Magdalenę Stępień w walce o zdrowie i życie jej syna. Obie panie zorganizowany nawet wspólną sesję zdjęciową z rodzeństwem. Teraz Taraszkiewicz udostępniła na InstaStories zdjęcie z fragmentem piosenki Erica Claptona "Tears in heaven" ze wzruszającym cytatem. 

Za drzwiami jest spokój, mam pewność i wiem, że nie będzie więcej łez w niebie - zacytowała Ewelina Tarszkiewicz na Instagramie.

ScreenScreen Fot. Instagram.com/ewelatarasz

Dodajmy, że Eric Clapton wydał utwór "Tears in heaven" w hołdzie dla swojego syna Connora, który w wieku czterech lat wypadł z 53. piętra nowojorskiego apartamentu. 

Jakub RzeźniczakJakub Rzeźniczak o chorym synu. Wprost mówi, że jest źle

Na kolejnych stories kobieta udostępniła jeszcze cytat z piosenki z filmu "Igrzyska śmierci", a także czarno-białe zdjęcie z małym Oliwierem. Wrzuciła także post Magdaleny Stępień z informacją o śmierci syna. 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/ewelatarasz

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwiera odbędą się 1 sierpnia o godzinie 14:00 w kaplicy na cmentarzu przy ulicy Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy. Rodzice zaprosili na wspólny różaniec w intencji zmarłego chłopca od godziny 13:40. 

 
Więcej o: