Koledzy Jakuba Rzeźniczaka z Wisły Płock żegnają Oliwiera. Opublikowali oświadczenie

W czwartek 28 lipca Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak poinformowali o śmierci syna. Kondolencje złożyli im przedstawiciele klubu, w którym gra piłkarz.

U Oliwiera Rzeźniczaka kilka tygodni po narodzinach zdiagnozowano rzadki przypadek nowotworu wątroby. Rodzice chłopca za wszelką cenę starali się walczyć o zdrowie i życie dziecka. 28 lipca w południe Magdalena Stępień poinformowała, że chłopiec nie żyje. 

Koledzy Jakuba Rzeźniczaka żegnają Oliwiera. "Wyrazy głębokiego współczucia"

Na fanpage'u Wisły Płock, w której gra Jakub Rzeźniczak pojawiły się krótki post, w którym przedstawiciele klubu złożyli rodzicom Oliwiera kondolencje. 

Z wielkim żalem informujemy, że w nocy z 26 na 27 lipca w klinice w Izraelu zmarł syn Jakuba Rzeźniczaka, Oliwier. Rodzicom i rodzinie śp. Oliwiera cała społeczność Wisły Płock składa wyrazy głębokiego współczucia. Prosimy również o uszanowanie prywatności obojga rodziców w tak dramatycznym dla nich momencie - czytamy.

W opublikowanym na Instagramie poście Magdalena Stępień zakomunikowała, kiedy odbędzie się pogrzeb chłopca. 

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami różańcem świętym, zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni.

Modelka również poprosiła media o uszanowanie prywatności.

Jednocześnie bardzo prosimy media o uszanowanie czasu naszej żałoby. Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy Rodzice Oliwierka. Magda i Kuba.

Redakcja Plotka składa najszczersze kondolencje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.