Szczegóły pogrzebu Oliwiera. Podano datę i miejsce ostatniego pożegnania

28 lipca 2022 roku Magdalena Stępień poinformowała obserwatorów o śmierci syna w mediach społecznościowych. Podano również szczegóły pogrzebu.

Magdalena Stępień poinformowała fanów, że 28 lipca 2022 roku zmarł jej ukochany syn, Oliwier. Opublikowała w sieci poruszający post o tym, że chłopiec zmarł, przebywając w klinice w Izraelu. Teraz była partnerka Jakuba Rzeźniczaka wrzuciła do sieci informacje o pogrzebie syna. 

Zobacz wideo Magdalena Stępień o Rzeźniczaku: Jestem zastraszana

Znamy datę i godzinę pogrzebu Oliwiera Rzeźniczaka. Szczegóły ostatniego pożegnania

Magdalena Stępień udostępniła w sieci post, którego nikt się nie spodziewał. Niestety, jej syn Oliwier po licznych operacjach i próbach leczenia zmarł na nowotwór. Pogrążona w żałobie matka wrzuciła do sieci szczegóły związane z pogrzebem dziecka

Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami różańcem świętym, zapraszamy od 13:40 do kaplicy. Dziękujemy za wszelkie dobro, które od was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni - napisała Magdalena Stępień.
 

W poście informującym o śmierci syna Magdalena Stępień nie zapomniała podziękować wszystkim darczyńcom i obserwatorom, którzy wspierali ją finansowo i pomagali w tym trudnym dla niej okresie życia.

Dziękujemy za wszelkie dobro, które od Was płynęło. Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. [...] Bardzo potrzebujemy teraz spokoju, wyciszenia i modlitwy - podkreśliła.

Choroba Oliwiera Rzeźniczaka

Oliwier chorował na rzadki przypadek nowotworu wątroby. Magdalena Stępień w pewnym momencie po otrzymaniu od polskich lekarzy małych szans na przeżycie syna postanowiła działać i wyjechała z nim do Izraela. Tam pod opieką lekarzy miał dojść do zdrowia. Kobieta organizowała także zbiórkę pieniędzy, żeby syn mógł żyć. W tym trudnym dla najbliższych czasie redakcja Plotka składa kondolencje i wyrazy współczucia całej rodzinie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.