Top Charity 2022. Edyta Pazura w czerwieni, Omenaa Mensah w srebrnej kreacji. Klasa

Bal charytatywny fundacji Omeny Mensah okazał się prawdziwym sukcesem. Nie dość, że zebrano imponującą kwotę na rzecz potrzebujących, to jeszcze bal uświetniła obecność pierwszoligowych gwiazd i celebrytów. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Ten bal to chyba towarzyskie wydarzenie sezonu. Rzadko się zdarza, żeby jedna impreza zgromadziła tyle sław w jednym miejscu. Wśród gości balu fundacji Omeny Mensah i jej partnera Rafała Brzoski byli m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Agnieszka Woźniak-Starak, Edyta i Cezary Pazurowie, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Piotr Kraśko, Paulina Krupińska, Dorota Wellman i wielu innych. Zjawiskowe były też kreacje gości. Bal miał jednak także swój szczytny cel. Początkowo pojawiły się informacje, że zebrano kwotę ponad 4 milionów złotych, ale Rafał Brzoska (nazywany przez niektóre media "królem paczkomatów") podwoił tę kwotę. 8 milionów złotych na pomoc Ukrainie i dzieciom z domów dziecka robi wrażenie. 

Zobacz wideo Edyta Pazura opowiedziała o dziennym planerze. W ten sposób uczy dzieci odpowiedzialności

Śmietanka towarzyska, ogromne pieniądze i hollywoodzkie stylizacje

Gospodarze wieczoru brylowali wśród swoich znanych gości w stylizacjach, których tematem przewodnim był "Wielki Gatsby". Przy tej okazji Omenaa Mensah postawiła na srebrną, długą suknię, która doskonale podkreślała jej sylwetkę. Fryzura także była stylizowana na czasy wodewilu, a całość stylizacji uzupełniały pióra, które zresztą są modowym przebojem już od kilku sezonów. Partner pogodynki zdecydował się na elegancki smoking. 

Omena Mensah, Rafał BrzoskaOmena Mensah, Rafał Brzoska Fot. Instagram.com/omenaafoundation

Edyta Pazura z kolei tego wieczoru była niczym tytułowa "Lady in red" z przeboju Chrisa De Burgha. Żona Cezarego Pazury postawiła na krwistą i bardzo wyrazistą czerwień. Pomimo że jest to klasyka gatunku, to jednak w tym wydaniu wygląda bardzo świeżo i nowocześnie. Fason sukienki podkreślił sylwetkę, a niewielka torebka pasowała do wieczorowego charakteru imprezy. Naturalna, wręcz dziewczęca fryzura uzupełniła całość. To zdecydowanie trafiona stylizacja. 

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura, Cezary Pazura Fot. Instagram.com/omenaafoundation

Więcej stylizacji gwiazd z balu charytatywnego fundacji Omeny Mensah znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.