Małgorzata Rozenek-Majdan zadała szyku na balu u Omeny Mensah. Co za szal!

21 maja odbył się wielki bal fundacji Omeny Mensah połączony z aukcją charytatywną. Wśród zaproszonych gości była także Małgorzata Rozenek-Majdan, która na ten wieczór wybrała imponującą białą kreację.

Bądź na bieżąco. Więcej informacji o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Podczas gdy Doda hucznie świętowała swój jubileusz w Sopocie, jej były mąż, Radosław Majdan, i jego żona, Małgorzata Rozenek-Majdan, bawili się w elitarnym gronie na balu w Wilanowie. Impreza zorganizowana przez fundację Omeny Mensah przyciągnęła rekiny polskiego biznesu, celebrytów i gwiazdy telewizyjne, a wśród nich znaleźli się m.in.: Anna i Robert Lewandowscy, Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Anna Kalczyńska. Dla gości wystąpiła zwyciężczyni pierwszej edycji "Mask Singer", Natasza Urbańska. Tematem przewodnim imprezy był "Wielki Gatsby", a gwiazdy starały się wybrać kreacje w stylu lat 20. XX wieku. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek krytykowana za retusz zdjęć. Reaguje

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na biały total look. Efekt imponujący

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-MajdanRadosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan Fot. Instagram.com/omenaafoundation

Celebrytka postawiła na biały total look. Zjawiła się w klasycznej, długiej sukni z gorsetową górą i okazałym szalem. Całość uzupełniła prosta fryzura. Prezenterka zrezygnowała z trendów panujących w latach 20. XX wieku i nie dobrała żadnych ozdób oraz opasek. Jednak w takiej kreacji Małgorzata Rozenek spokojnie mogłaby się pokazać na oscarowej gali. 

Wiemy już, że podczas balu połączonego z aukcją charytatywną udało się zebrać zawrotną kwotę 4 milionów 290 tysięcy złotych. Połowa tej sumy zostanie przeznaczona na pomoc dla Ukrainy, a reszta pokryje cele statutowe fundacji, w tym m.in. wsparcie edukacji dla dzieci z domów dziecka. 

Małgorzata Rozenek na imprezie u Omeny MensahMałgorzata Rozenek na imprezie u Omeny Mensah Insagram.com/ m_rozenek

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.