Anna i Robert Lewandowscy na balu charytatywnym Omeny Mensah. Co za elegancja

Na balu charytatywnym fundacji Omeny Mensah zjawiła się prawdziwa śmietanka towarzyska. Biznesmeni, gwiazdy telewizyjne, reprezentanci świata mody i sportu. Wśród nich brylowali Anna i Robert Lewandowscy. Na uroczystość przylecieli prosto z urlopu w Turcji.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie przeczytasz na Gazeta.pl

Wygląda na to, że coroczny bal połączony z aukcją charytatywną organizowany przez fundację Omeny Mensah, staje się towarzyską imprezą sezonu. Na wydarzeniu w pałacu w Wilanowie pojawiła się prawdziwa śmietanka towarzyska. Wśród gości byli m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Małgorzata Rozenek-Majdan i Paulina Krupińska. Imprezę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak w zjawiskowej kreacji od Papropcki&Brzozowski.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o obozie Anny Lewandowskiej

Lewandowscy na balu charytatywnym u Omeny Mensah. Wyglądali bosko

Dla wielu internautów z pewnością zaskoczeniem była obecność na balu Anny i Roberta Lewandowskich, ponieważ zaledwie kilka godzin wcześniej małżonkowie wygrzewali się na wakacjach w tureckim kurorcie. Jeden z najpopularniejszych piłkarzy świata brylował jednak z żoną na imprezie, na której motywem przewodnim był "Wielki Gatsby". 

ScreenScreen Fot. Instagram.com/omenaafoundation

Tego wieczoru Robert Lewandowski postawił na tradycyjny smoking i muszkę, natomiast jego żona założyła złotą kreację z dużym rozcięciem. Stylizację uzupełniła torebką z piór. Metaliczna, pięknie połyskująca sukienka podkreślała nienaganną figurę trenerki, a wieczorowego charakteru dodała fryzura. Sandałki w kolorze nude optycznie wydłużyły nogi i sprawiły, że całość nabrała lekkości. Ten look to strzał w dziesiątkę.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Okazało się także, że Lewandowscy przekazali na aukcję charytatywną możliwość spotkania z nimi. Z pewnością na balu znaleźli się goście, którzy będą chcieli wylicytować taką atrakcję. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.