Monika Richardson zadebiutowała z nowym partnerem na ściance. Dziennikarce nie schodził uśmiech

Monika Richardson po powrocie z krótkich wakacji z Konradem Wojterkowskim zabrała go na ściankę. Po raz pierwszy pokazali się wspólnie na imprezie branżowej. Tworzą ładną parę?

Monika Richardson, zanim oficjalnie zakończyła związek z Zbigniewem Zamachowskim, zaczęła spotykać się z Konradem Wojterkowskim, którego poznała podczas przeprowadzania wywiadu dla tygodnika "Wprost". Dziennikarka nie ukrywała, że między nimi od razu zaiskrzyło. Po powrocie ze wspólnych wakacji zadebiutowali na ściance. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Joanna LiszowskaHalo, stylista? Proszę przyjechać do teatru. Czyli wyzwolona Liszowska na premierze

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na ściance 

Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski rozstali się na początku marca po dziesięciu latach spędzonych razem. Każde z nich już jest w nowym związku. Aktor w przeciwieństwie do swojej (jeszcze nie byłej) żony, nie chwali się szczegółami nowej relacji. Monika natomiast chętnie pokazuje się w towarzystwie Konrada Wojterkowskiego. Wspólnie pojawili się na szóstej edycji plebiscytu Lwice Biznesu. 

Monika ubrana w długą, białą suknię z lejącym dekoltem i czarną ażurową narzutę szeroko uśmiechała się do fotoreporterów. Dziennikarka wyglądała promiennie, a nowy związek działa na jej korzyść. U jej boku pozował Konrad Wojterkowski, który postawił na luźniejszy look. Zestaw uzupełnił ubierając czarną marynarkę na biały T-shirt z nadrukiem. Wypoczęci i opaleni słońcem w Hiszpanii zaliczyli już pierwszy debiut na imprezie branżowej jako para.  

Maria Sadowska wspiera Dodę w czasie rozwoduMaria Sadowska zdradziła, jak Doda radzi sobie z rozwodem. Artystka nie jest załamana

Dziennikarka opublikowała emocjonalny wpis na Instagramie, w którym przyznała - że nie zakończyła poprzedniej relacji, z której długo będzie musiała się leczyć. Na tę chwilę data rozwodu nie jest znana. Trzy miesiące po rozstaniu serce Moniki Richardson jest już zajęte, a jej nowy związek rozwija się w ekspresowym tempie. Mówi się, że dziennikarka ma zamieszkać z Konradem

Pasują do siebie? 

Więcej o: