Monika Richardson zamieszka z nowym ukochanym w jego apartamencie? "Jest zachwycona, że teraz to ona jest otoczona opieką"

Monika Richardson trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu, jednak jej związki nie przetrwały próby czasu. Po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim Monika szybko związała się z innym mężczyzną. Mówi się, że niebawem razem zamieszkają.

Nowy związek Moniki Richardson rozwija się w ekspresowym tempie. Dziennikarka w marcu rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim, a kilka dni temu przyznała, że znalazła nową miłość. Jej serce już jest zajęte. Monika związała się z biznesmenem i milionerem, Konradem Wojterkowskim. Mówi się, że para niebawem ze sobą zamieszka. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Edyta GórniakGórniak na koncercie ku pamięci Krawczyka zaliczyła wpadkę. "Byliśmy wkurzeni"

Monika Richardson zamieszka z nowym partnerem 

Monika Richardson po rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim przyznała, że jest gotowa na nowy związek. Dziennikarka rzuciła się w wir pracy i z pewnością nie podejrzewała, że w ten sposób znajdzie nową miłość. Monika przeprowadzała wywiad z milionerem, Konradem Wojterkowskim, i od razu między nimi zaiskrzyło. W rozmowie był z nią kompletnie szczery i wyjawił, że ma 100 milionów długu.

Okazało się, że ten wywiad ich połączył i teraz są parą. Dziennikarka otworzyła się na temat ukochanego i przyznała, że serce zabiło jej mocniej. Nowy partner imponuje dziennikarce m.in. zaradnością. Jak donosi źródło Pomponika, Konrad Wojterkowski postanowił nie zwlekać i zaproponował Monice przeprowadzkę do siebie.

Zaproponował jej wspólne zamieszkanie w apartamencie w centrum Warszawy, gdzie do tej pory ona musiała organizować wszystkie mieszkaniowe sprawy dla siebie i Zbyszka. Jest zachwycona, że teraz to ona jest otoczona opieką - mówi źródło portalu.

Dziennikarka zamieni mieszkanie na Żoliborzu, które nazwała "klitką", na przestronny apartament w centrum miasta. 

 

Julia Wieniawa, Nikodem RozbickiRomantyczne wakacje na tle zachodu słońca Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego

Wszystko wskazuje na to, że miłość pomiędzy nimi kwitnie, a Monika jest bardzo szczęśliwa. Para po raz pierwszy poznała się 13 marca, gdy Monika przeprowadzała wywiad z Konradem Wojterkowskim. Świetnie im się rozmawiało. Oboje byli singlami i doszli do wniosku, że chcą przenieść swoją znajomość na wyższy poziom. Mężczyzna trzy dni temu potwierdził oficjalnie na Instagramie, że są parą. 

Pasują do siebie?