Monika Richardson z partnerem na wakacjach. Pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z plaży. "Tak niewiele potrzeba do szczęścia"

Monika Richardson wybrała się z nowym partnerem na pierwsze wspólne wakacje. Para postawiła na Hiszpanię, czym dziennikarka pochwaliła się już na Instagramie. Nie brakuje romantycznych ujęć z ukochanym.

Monika Richardson już nie rozpacza po Zbigniewie Zamachowskim. W marcu poznała Konrada Wojterkowskiego, w którym się zakochała. Para związek ogłosiła dopiero dwa tygodnie temu, a już wybrali się na wspólne zagraniczne wakacje. Postawili na słoneczną Hiszpanię. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Monika Richardson z partnerem na wakacjach. Pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z plaży

Monika Richardson lubi dzielić się szczęściem z internautami. Zdążyła już pokazać pierwsze wspólne selfie z nowym parterem. Teraz przyszedł czas na relację z wakacji. Na Instagramie dziennikarki pojawiło się kilka zdjęć z urlopu. Fani mogą zobaczyć, jak bawiła się wraz z dziećmi i partnerem na plaży. Wyraźnie widać, że promienieje!

Plaża. Banalne, prawda? Wygłupialiśmy się w wodzie jak dzieci, budowaliśmy zamki z piasku i leżeliśmy plackiem na słońcu. Tak niewiele potrzeba do szczęścia. Oczywiście potem padliśmy zmęczeni, a dzisiaj leczymy przypaloną słońcem skórę. Było warto. Nasze życie jest tu i teraz. Nikt nie wie, co jutro przyniesie - pisała dziennikarka.

Monika Zamachowska, Zbigniew ZamachowskiZamachowski wszedł do mieszkania Richardson pod jej nieobecność? Dziennikarka reaguje

Monika Richardson zrelacjonowała również, jak wyglądają wakacje w Hiszpanii w czasie pandemii.

Morze cieplutkie i przezroczyste. Tu, w Calpe, jest długo płytkie i cały czas widać dno. A plaże prawie jak nad Bałtykiem, jasne i piaszczyste. Od dzisiaj nie trzeba już nosić maseczek na wolnym powietrzu. Hiszpanie powoli, bardzo powoli, wracają do normalności... - podsumowała.
 

Kibicujecie im?

Monika Richardson, Konrad WojterkowskiMonika Richardson na romantycznym zdjęciu z ukochanym. "Uciekliśmy"

ZOBACZ TEŻ: Partner Moniki Richardson ma milionowe długi. Powiedział jej o nich na pierwszym spotkaniu. Nie zniechęciła się

Więcej o: