Natalia Szroeder w czułych objęciach Quebonafide. Po raz pierwszy pokazała zdjęcie z ukochanym! Świętowali urodziny rapera

Natalia Szroeder i Quebonafide niechętnie dzielą się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Wokalistka z okazji urodzin rapera zrobiła wyjątek i pokazała uroczą fotografię.

Natalia Szroeder i Quebonafide są w związku od trzech lat, ale niechętnie dzielą się nim ze światem. Muzycy wspomną czasem o swojej relacji w wywiadach. Przy okazji rozmowy rapera z Kubą Wojewódzkim, Kuba Grabowski nazwał ukochaną swoją narzeczoną. Natalia w sieci zdementowała informacje na temat zaręczyn, ale internauci nadal są ciekawi ich relacji. 7 lipca Kuba Grabowski skończył 29 lat i z tej okazji Natalia Szroeder pochwaliła się zdjęciem z ukochanym. 

Zobacz wideo Quebo śpi z zamalowanymi tatuażami? Natalia Szroeder o jego metamorfozie

Natalia Szroeder w czułych objęciach Quebonafide

Wokalistka z okazji urodzin ukochanego pokazała z nim zdjęcie. Quebo czule obejmuje uśmiechniętą Natalię i całuje ją w policzek. Szroeder po raz pierwszy pochwaliła się zdjęciem z raperem. Do tej pory głównie widzieliśmy parę na zdjęciach paparazzi. Widać, że zakochani świetnie spędzili ten urodzinowy wieczór. Natalia w opisie zdjęcia umieściła tylko serduszko i tort urodzinowy. 

 

Pod publikacją nie zabrakło zachwytów fanów, a swój komentarz zostawił nawet sam solenizant. Kuba zamieścił serduszko i świętujący emotikon. Wielu popularnych znajomych pary zabierało głos pod zajęciem, m.in. Iga Lis, Daria Zawiałow, Aleksandra Domańska, Dawid Kwiatkowski, Kayah, Adam Zdrójkowski, Marina i wielu, wielu innych. 

Tak wygląda miłość.
Piękni. Ile szczęścia bije z tego zdjęcia! Szczęścia wariaty.
Prosimy o więcej! - pisali internauci.

Przyłączamy się do życzeń i czekamy na więcej takich zdjęć!

ZOBACZ TEŻ: Natalia Szroeder opublikowała zdjęcie z młodszym bratem. Staszek wygląda jak jej lustrzane odbicie