Natalia Szroeder opublikowała zdjęcie z młodszym bratem. Staszek wygląda jak jej lustrzane odbicie

Natalia Szroedet uwielbia spędzać czas w gronie najbliższych. Niedawno na Instagramie opublikowała zdjęcie z młodszym bratem.

Natalia Szroeder jest blisko związana z rodziną. Gdy tylko może, wyjeżdża na Kaszuby i spędza wolny czas w gronie najbliższych. Niedawno zamieściła na InstaStories zdjęcie z młodszym bratem. Od razu widać, że łączy ich wyjątkowa relacja. Poza tym są do siebie bardzo podobni!

Zobacz wideo Natalia Szroeder o Quebonafide

Natalia Szroeder pozuje z bratem

Natalia Szroeder pochodzi z muzykalnej rodzin. Jej dziadek założył zespół ludowy ''Mordaki''. Z kolei ojciec - Jaromir stworzył teatr muzyczny ''Dialogus'', w którym piosenkarka występowała w dzieciństwie. Z kolei trójka jej rodzeństwa - Marcelina, Melchior i Stanisław - tworzą zespół "Rusland Trio". Gdy tylko piosenkarka przyjeżdża do rodzinnego Parchowa na Pomorzu, muzykuje wraz z pozostałymi członkami rodziny. Natalia często publikuje próbki ich umiejętności na Instagramie i od razu widać, że daje jej to dużo radości. W końcu nic tak nie zbliża jak wspólna pasja! 

Natali Szroder z bratemNatali Szroder z bratem Instagram @natalia_szroeder

Jeśli chodzi o najbliższych, to Natalia często publikuje ich zdjęcia na Instagramie i nie ukrywa, że rodzina stanowi dla niej najwyższą wartość. Niedawno na InstaStrories zamieściła czarno-białe zdjęcie z bratem. Staszek nosi Natalię "na barana", a uśmiech nie schodzi mu z twarzy. Od razu widać, że łączy ich wyjątkowa relacja, a poza tym mają bardzo podobne rysy twarzy. Brat wokalistki jest aktywny w mediach społecznościowych, a na jego Instagramie znajdziemy wiele zdjęć z osobami ze świata show-biznesu. Nie zabrakło selfie ze szwagrem Quebo, a także z Taco Hemingwayem, Robertem Lewandowskim, Kubą Błaszczykowskim czy Wojciechem Szczęsnym. Poza tym pojawia się dużo zdjęć z instrumentami. Kto wie, może Staszka też czeka muzyczna kariera? Trzymamy kciuki!