Natalia Szroeder dodała portret, a fani dopytują: Czy to ten sławetny ostry cień mgły? Piosenkarka zażartowała

Natalia Szroeder dołączyła do grona osób, które publicznie nawiązują do kultuowego już tekstu Andrzeja Dudy dotyczącego ostrego cienia mgły. Zażartowała z tego na swoim profilu na Instagramie.

W ostatnim czasie jedną z najgłośniejszych akcji pomocy służbie medycznej stało się #hot16challenge2. Włączyły się w nią nie tylko gwiazdy (takie jak np. Małgorzata Kożuchowska czy Beata Kozidrak) lecz także politycy. Najgłośniejsze wykonanie należy bez wątpienia do Andrzeja Dudy. Prezydent wykorzystał w swoim utworze słowa "ostry cień mgły", które stały się niezwykle popularne. Niektórzy żartują z nich bez skrępowania.

Zobacz też: Andrzej Duda zarapował w Hot16Challenge. Tede mocno komentuje: Nie sądziłem, że tego dożyję

Natalia Schroeder nawiązuje do słów Andrzeja Dudy

Natalia Szroeder dołączyła do tego grona. Na swoim Instagramie dodała zdjęcie, na którym widać tylko jej twarz. Na policzku znalazła się smuga cienia.

Czy to ten sławetny ostry cień mgły? - zapytał jeden z internautów.

Na co piosenkarka odpisała, nie powstrzymując się od żartów:

Szukam go od tygodnia, ale to chyba wciąż nie to.
 

Hot16Challenge2

Natalia Szroeder także wzięła udział w wyzwaniu #hot16challenge. Film nagrała u siebie w mieszkaniu, a dokładniej w kuchni. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak mieszkają razem z Quebonafide, który nagrywał ukochaną telefonem. Wnętrza są urządzone stylowo, a centralne miejsce zajmuje sporych rozmiarów wyspa. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Raper także włączył się w akcję. On za to nagrał numer razem z Taco Hemingway'em. Nawiązali w nim m.in. do Filipa Chajzera i jego żałosnego zachowania w "Dzień Dobry TVN", kiedy to udawał atak paniki. Panowie nominowali m.in. Dawida Podsiadło, który przyjął zaproszenie do zabawy.

Zobacz wideo Andrzej Duda pojawił się też na TikToku
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.