Andrzej Duda zarapował do #Hot16challenge. Informator związany z kancelarią o krytyce: "Haters gonna hate" [TYLKO U NAS]

Udział Andrzeja Dudy w #Hot16challenge był zaskoczeniem dla wszystkich. Informator związany z kancelarią zdradził nam, jak prezydent się przygotowywał i co myśli o komentarzach.

#Hot16Challenge2 to druga edycja słynnego w świecie hip-hopu wyzwania, które polega na nagraniu szesnastu wersów tekstu pod dowolny beat. Wykonawca nominuje kolejnych śmiałków, a ci muszą odpowiedzieć w ciągu 72 godzin. Jednak tym razem akcja ma wydźwięk charytatywny. Osoby, które biorą udział, przy okazji wspierają zbiórkę na rzecz pomocy personelowi medycznemu. Z pewnością największym zaskoczeniem był fakt, że do grona tych osób dołączył sam prezydent Andrzej Duda. Jego występ ma prawie cztery miliony odsłon i mnóstwo komentarzy. Zdanie na ten temat wyraziły również gwiazdy, które nie ukrywają zdziwienia. Dlatego redakcja Plotka postanowiła zdobyć komentarz od informatora związanego z kancelarią prezydencką.

Andrzej Duda w #Hot16Challenge2. Szczegóły przygotowań

Postanowiliśmy zapytać o przygotowania do występu. Okazuje się, że nie było ich wcale.

Trudno mówić o jakichkolwiek przygotowaniach, to była szybka reakcja. Nie było żadnych specjalnych prób ani ćwiczeń. To była natychmiastowa decyzja - zdradził w rozmowie z Plotkiem informator.

Dodatkowo wiemy, dlaczego prezydent zdecydował się wziąć udział:

Prezydent stale wspiera różne akcje dobroczynne. Przekazuje przedmioty na aukcje charytatywne. Na przykład na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku koszulka, którą przekazał, osiągnęła cenę 200 tys. zł. Bierze także udział w charytatywnych imprezach sportowych.

Występ prezydenta zalała fala komentarzy. Wiele jest negatywnych, jednak informator uważa, że podczas akcji charytatywnych warto zaryzykować.

W dzisiejszych czasach "haters gonna hate". Jeśli pomoc innym powoduje krytykę – można zapłacić tę cenę. A zasięgi są gigantyczne. Nawet jeśli promil ludzi, które ten klip obejrzało, pod jego wpływem zrobiły coś dobrego, to naprawdę było warto - podkreślił informator.

Przypomnijmy, że prezydent Andrzej Duda do kolejnego wyzwania nominował premiera Mateusza Morawieckiego. Na ten występ także wszyscy czekają, dlatego również o niego zapytaliśmy. Jednak jak na razie nikt nie wie, czy podejmie on wyzwanie.

Przypomnijcie sobie jeszcze raz występ prezydenta.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.