Beata Kozidrak nagrała #Hot16Challenge2 w towarzystwie półnagiego mięśniaka. "Blond królowej COVID nie ruszy"

Beata Kozidrak dołączyła do charytatywnego "czelendżu" i wrzuciła do sieci swój raperski utwór. Jak wypadła?

Beata Kozidrak jako wielka polska gwiazda nie mogła uniknąć nominacji do #Hot16Challenge2. Nie dość, że ją otrzymała i przyjęła, to podeszła do zadania bardzo profesjonalnie. Wymyśliła nowy tekst, dwie stylizacje i scenografię! Wideo nagrała w ogrodzie. Nie była w nim sama...

Zobacz wideo Beata Kozidrak poleca swój hit, by obliczyć czas mycia rąk. Inne gwiazdy podjęły wyzwanie

Beata Kozidrak i jej  #Hot16Challenge2

W piątek rano swoje raperskie zdolności zaprezentowała światu Beata Kozidrak. Artystka opublikowała #Hot16Challenge2, które jako "blond królowa" nagrała w towarzystwie "służki" i "służącego".

Stoi na stacji lokomotywa, będzie nabijać chłopcom aktywa. Uff jak gorąco, patrz na to stary, wjeżdża na koniu Gowin wspaniały. A za nim biegnie chłopiec zdyszany - tak walczył z ostrym cieniem zawzięcie. "Chłopie, dasz radę" - krzyczę do niego. Może ci hita zrobię jakiego?

Wokalistka Bajmu nawiązała do swojego gwiazdorskiego i luksusowego życia.

Czasem se chodzę po mych salonach, koszula w złocie, mikrofon w dłoniach. Brawo mi bije, świeci światłami, czerwony dywan mruczy. Zwierciadło powiedz mi, kto tutaj sterem? Kto umie dzisiaj prowadzić z głową? Każdy chce rządzić nam po swojemu, na bezkrólewiu będę królową. Ja dom z marmuru, nic mnie nie wzruszy, może utonę w długach po uszy. Lecz blond królowej COVID nie ruszy, nie - zapowiedziała Kozidrak.

 

Nam pomysł Beaty przypadł go gustu. Gwiazda zabawiła się całą akcją, pomagając tym samym służbie zdrowia, promując pieniężną zbiórkę. Piosenkarka nominowała artystów z kabaretu Ani Mru Mru i Smile.

ZOBACZ TEŻ: Cleo nagrała #Hot16Challenge2 dla brata, który walczy o zdrowie w szpitalu. "Rok 2020 stawia różne wyzwania"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.