Małgorzata Kożuchowska rapuje w #Hot16Challenge2. Jest ostro! "Pokazałaś kły jak ostry cień mgły"

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny udowodniła, że jest kobietą wielu talentów. Jej "szesnastka" rozbujała internautów.

Internetowe wyzwania cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Ostatnio prawdziwym hitem jest reaktywowana po latach akcja #Hot16Challenge. Początkowo udział w niej brali tylko raperzy. Z czasem zabawa zaczęła jednak żyć własnym życiem i w ten sposób usłyszeliśmy zwrotki między innymi Dawida Podsiadło, Andrzeja Dudy i Cleo. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że uczestnicy #Hot16Challenge nagrywają 16 wersów, a następnie nominują kolejne osoby. Przy okazji gwiazdy i politycy wpłacają też pieniądze na służbę zdrowia.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska rapuje w #Hot16Challenge2

Tym razem do  #Hot16Challenge2 dołączyła Małgorzata Kożuchowska. Aktorkę nominował producent muzyczny i raper L.U.C.. Do tej pory gwiazda była kojarzona ze spokojnym i zachowawczym wizerunkiem, jednak na potrzeby muzycznego wyzwania pozwoliła sobie odpiąć wrotki. Już na wstępie zarzuciła środowiskowym slangiem.

Ale żeś mnie wkręcił mordo, ale uwaga, nawijam! - słyszymy.

"Szesnastka" Małgorzaty Kożuchowskiej wyróżnia się na tle większości nagrań. Jest to bowiem połączenie hip-hopu z jazzem. Aktorka miała okazję pochwalić się nie tylko swoimi zdolnościami raperskimi, ale i wokalnymi. W wersach gwiazda rapuje między innymi o służbie zdrowia i życiu rodzinnym podczas domowej izolacji.

W swoim ogródku wyrywam chwasty, bawię się z dzieckiem, ćwiczę podcasty/

Czytam mądrzejszych i słucham męża, jak wszystko minie, wyjdę silniejsza - "nawija" Kożuchowska.

Internauci są zachwyceni:

Pokazałaś kły jak ostry cień mgły.

Czad! Małgosiu, teraz to już nie pozostaje nic innego jak nagrać płytę.

Wow. Aż mnie ciarki przeszły. Czego się Pani nie dotknie - wychodzi super. Od seriali i filmów aż po rap - piszą.

Aktorka nominowała do dalszej zabawy Macieja Musiałowskiego, Mary Komasę i Dorotę Masłowską.  #Hot16Challenge2 w wykonaniu Małgorzaty Kożuchowskiej możecie obejrzeć na jej profilu na Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.