Rozżalona Małgorzata Kożuchowska żegna ''Rodzinkę.pl.'' ''Serial był na "6", a kończy się ni w pięć, ni w dziewięć''

Serial ''Rodzinka.pl'' zniknął z anteny po prawie dziesięciu latach. Za nami ostatni odcinek przygód rodziny Boskich. Małgorzata Kożuchowska opublikowała z tej okazji pamiątkowy wpis na Instagramie.

W lutym media obiegła informacja, że uwielbiany serial ''Rodzinka.pl'' znika z anteny. Zarówno dla fanów jak i samej obsady było to wielkie zaskoczenie. Decyzja o zakończeniu zdjęć była podyktowana słabnącymi wynikami oglądalności, a także tym, że większość obsady już dorosła. Za nami ostatni odcinek. Z tej okazji Małgorzata Kożuchowska opublikowała wpis na Instagramie. Nie obyło się bez wzruszeń.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska żegna się z

Małgorzata Kożuchowska żegna się z ''Rodzinką.pl''

Przez ostatnie lata ''Rodzinka.pl'' zyskała wierną rzeszę fanów i niektórzy nie wyobrażali sobie wieczorów bez kolejnych perypetii szalonej rodziny Boskich. Wiadomość o zakończeniu emisji serialu wzbudziła wiele kontrowersji zarówno wśród widzów, jak i samych aktorów. Okazało się bowiem, że obsada nie była przygotowana na taką ewentualność. Tym bardziej, że planowany był jeszcze jeden sezon serialu.  Małorzata Kożuchowska jako pierwsza podzieliła się smutnymi wieściami z fanami. Nie kryła rozczarowania i rozgoryczenia decyzją władz TVP. Nad zakończeniem zdjęć ubolewała Julia Wieniawa, Tomasz Karolak, Olga Kalicka, a także Wiktoria Gąsiewska.

W niedzielę 3 maja po raz ostatni zobaczyliśmy rodzinę Boskich na szklanym ekranie. Małgorzata Kożuchowska postanowiła uczcić przygodę z serialem w wyjątkowy sposób. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcia z planu. Dodała również kilka słów, z których wynika, że jest wyraźnie zawiedziona tym, jak potoczyły się losy produkcji.

No i koniec! Dzisiaj ostatni odcinek Rodzinki.pl! Więcej nie będzie. Wspaniała ekipa, mnóstwo śmiechu i rodzinna atmosfera! Będę tęsknić! Szkoda, że kręcąc ten ostatni odcinek, nie mieliśmy pojęcia, że on zakończy całe 16 sezonów... No cóż... Serial był na "6", a kończy się ni w pięć, ni w dziewięć - napisała na Instagramie.

Wygląda na to, że aktorka ubolewa nad zakończeniem nad tym, ze ''Rodzinka.pl'' zniknęła z anteny. Nic dziwnego. Serial był wyjątkowy dla całej ekipy - zarówno pionu produkcyjnego, jak i obsady. Na oczach widzów dorastali sami aktorzy - Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski i Maciej Musiał. Przez szesnaście sezonów widzowie zdążyli się zżyć z rodziną Boskich. Teraz pozostają jedynie wspomnienia. 

Więcej o:
Komentarze (53)
Rozżalona Małgorzata Kożuchowska żegna ''Rodzinkę.pl.'' ''Serial był na "6", a kończy się ni w pięć, ni w dziewięć''
Zaloguj się
 • america_n_beauty

  Oceniono 18 razy 14

  Ostatni sezon był już tak denny, że darowałem sobie.. pomysł się wypalił już dawno i leciał na oparach krzyków i wrzasków Pana i Pani domu, głupawej Julii Wieniawy itp itd..

 • 4v

  Oceniono 11 razy 9

  Odmóżdżający i szkodliwy serial dla pseudo-klasy średniej. Nikt o IQ powyżej 120 nie jest w stanie tego oglądać, a jeśli jest, to znaczy że coś z jego życiem nie tak (na przykład toksyczna praca co oducza myśleć).
  Mnóstwo szkodliwych zachowań zarówno rodzicielskich jak i rówieśniczych było utrwalane w tym serialu. Masowy producent toksycznych rodziców i dzieciaków.

  Serial na 6, taa... chyba w skali 1-100. Bo na szczęście nie propagował faszyzmu, morderstw rytualnych i pedofilii.

 • podkarpacie55

  Oceniono 13 razy 9

  Można poznać że pani Małgorzata jest dżentelmenką i o pieniądzach nie wspomina ale mi się wydaje że właśnie tego Jej najbardziej żal.

 • acoristis

  Oceniono 14 razy 8

  Serial nie był na "6" - co najwyżej na marną trójczynę, ale ostatnie odcinki to było już dno kompletne - same wrzaski, wyzwiska, traktowanie się wzajemnie wszystkich jak kretynów albo wrogów - nie wierzę, że to powiem, ale powiem: po raz pierwszy pisowska TV podjęła jakąś dobrą decyzję o zakończeniu tego czegoś. Kożuchowska płacze, bo lekka i duża forsa jej się skończyła.

 • koment22

  Oceniono 9 razy 7

  A jakie zakończenie pani Kożuchowska by chciała ? Może wyprowadzka ze starego domu i Karolak znoszący kartony z góry, które niefortunnie na nią spadają i ją zabijają ?

 • jacekczewa

  Oceniono 8 razy 6

  okazuje się że nawet współpracując z reżimem ...nie jestes pewien posady.....

 • korjoza

  Oceniono 8 razy 6

  dziękuję za koniec tej tandetnej rodzinki pl., ależ mnie ona wnerwiała..

 • timurek111

  Oceniono 10 razy 6

  żadna strata. gów... serial, aktorzy ciency. tylko nasza kasa z abonamentu. wreszcie. o 16 lat za dużo. strasznie się ciesze. że wreszcie, ta kozuchowska i ta reszta darmozjadów pójdzie precz. fajnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX