Rozżalona Małgorzata Kożuchowska żegna ''Rodzinkę.pl.'' ''Serial był na "6", a kończy się ni w pięć, ni w dziewięć''

Serial ''Rodzinka.pl'' zniknął z anteny po prawie dziesięciu latach. Za nami ostatni odcinek przygód rodziny Boskich. Małgorzata Kożuchowska opublikowała z tej okazji pamiątkowy wpis na Instagramie.

W lutym media obiegła informacja, że uwielbiany serial ''Rodzinka.pl'' znika z anteny. Zarówno dla fanów jak i samej obsady było to wielkie zaskoczenie. Decyzja o zakończeniu zdjęć była podyktowana słabnącymi wynikami oglądalności, a także tym, że większość obsady już dorosła. Za nami ostatni odcinek. Z tej okazji Małgorzata Kożuchowska opublikowała wpis na Instagramie. Nie obyło się bez wzruszeń.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska żegna się z

Małgorzata Kożuchowska żegna się z ''Rodzinką.pl''

Przez ostatnie lata ''Rodzinka.pl'' zyskała wierną rzeszę fanów i niektórzy nie wyobrażali sobie wieczorów bez kolejnych perypetii szalonej rodziny Boskich. Wiadomość o zakończeniu emisji serialu wzbudziła wiele kontrowersji zarówno wśród widzów, jak i samych aktorów. Okazało się bowiem, że obsada nie była przygotowana na taką ewentualność. Tym bardziej, że planowany był jeszcze jeden sezon serialu.  Małorzata Kożuchowska jako pierwsza podzieliła się smutnymi wieściami z fanami. Nie kryła rozczarowania i rozgoryczenia decyzją władz TVP. Nad zakończeniem zdjęć ubolewała Julia Wieniawa, Tomasz Karolak, Olga Kalicka, a także Wiktoria Gąsiewska.

W niedzielę 3 maja po raz ostatni zobaczyliśmy rodzinę Boskich na szklanym ekranie. Małgorzata Kożuchowska postanowiła uczcić przygodę z serialem w wyjątkowy sposób. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała zdjęcia z planu. Dodała również kilka słów, z których wynika, że jest wyraźnie zawiedziona tym, jak potoczyły się losy produkcji.

No i koniec! Dzisiaj ostatni odcinek Rodzinki.pl! Więcej nie będzie. Wspaniała ekipa, mnóstwo śmiechu i rodzinna atmosfera! Będę tęsknić! Szkoda, że kręcąc ten ostatni odcinek, nie mieliśmy pojęcia, że on zakończy całe 16 sezonów... No cóż... Serial był na "6", a kończy się ni w pięć, ni w dziewięć - napisała na Instagramie.
 

Wygląda na to, że aktorka ubolewa nad zakończeniem nad tym, ze ''Rodzinka.pl'' zniknęła z anteny. Nic dziwnego. Serial był wyjątkowy dla całej ekipy - zarówno pionu produkcyjnego, jak i obsady. Na oczach widzów dorastali sami aktorzy - Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski i Maciej Musiał. Przez szesnaście sezonów widzowie zdążyli się zżyć z rodziną Boskich. Teraz pozostają jedynie wspomnienia. 

Więcej o: