"Rodzinka.pl" po dziewięciu latach znika z TVP. Zobaczcie, jak przez ten czas zmienili się aktorzy. Pamiętacie śmiech Kacperka?

"Rodzinka.pl" gościła na antenie TVP przez 9 lat. Przez ten czas Polacy zdążyli zżyć się z rodziną Boskich. Na oczach widzów dorastali też najmłodsi aktorzy serialu. Teraz nagle zapadał decyzja o wygaszeniu serialu. Z tej okazji przypominamy, jak zmienili się aktorzy produkcji.
Małgorzata Kożuchowska Małgorzata Kożuchowska Screen 'Rodzinka.pl'/TVP

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska grała w "Rodzince.pl" uroczą, ale też nieco rozhisteryzowaną Natalię Boską - nowoczesną matkę trzech chłopców.

Trzeba przyznać, że dla aktorki czas się zatrzymał. Kożuchowska wygląda dziś niemal tak samo, jak dziewięć lat temu.  

Małgorzata Kożuchowska
Instagram/malgorzatakozuchowska

AM
www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

Tomasz Karolak Tomasz Karolak Screen 'Rodzinka.pl'/TVP

Tomasz Karolak

Tomasz Karolak w serialu "Rodzinka.pl" wcielał się w głowę rodziny - architekta Ludwika Boskiego. Aktor od czasu pierwszych odcinków serialu nie zmienił się znacząco. Widać jednak, że sporo schudł i dziś cieszy się smukłą sylwetką. 

Festiwal OFF Camera w Krakowie - gala zamknięcia, maj 2019, Tomasz Karolak
AKPA

Karolak Tomasz2019-02-04
KAPIF.pl

Mateusz Pawłowski 8 lat temu Mateusz Pawłowski 8 lat temu AKPA

Mateusz Pawłowski jako Kacper Boski

Mateusz Pawłowski również grał w serialu od pierwszego odcinka i wcielał się w najmłodszego członka rodziny Boskich - Kacperka. Mały aktor rósł na naszych oczach. Dziś jest już nastolatkiem.

Mateusz Pawłowski
Fot. mateopawlowski/Instagram

Mateusz Pawłowski aktualnie
Fot. mateopawlowski/Instagram

Pamiętacie kosmiczny śmiech chłopca?

Adam Zdrójkowski Adam Zdrójkowski Screen 'Rodzinka.pl'/TVP

Adam Zdrójkowski jako Kacper Boski

Adam Zdrójkowski grał Kubę Boskiego. W pierwszych odcinkach serialu widzowie mogli podziwiać jego bujną fryzurę i charakterystyczne loki. Dziś Zdrójkowski jest już mężczyzną i nie przypomina siebie sprzed dziewięciu lat. 

Warto dodać, że aktor na przestrzeni ostatnich lat pojawił się w innych produkcjach TVP takich jak "Dance, dane, dance", "The Voice Kids" czy "The Voice of Poland".

Zdrojkowski Adam2019-11-30
skatarzewa

Adam Zdrójkowski
Instagram/adam_zdrojkowski

Maciej Musiał Maciej Musiał Screen 'Rodzinka.pl'/TVP

Maciej Musiał jako Tomek Boski

Maciej Musiał w "Rodzince.pl" grał najstarszego syna Ludwika i Natalii. Zanim pojawił się w serialu, miał już doświadczenie aktorskie. Grał w takich produkcjach jak "Plebania" czy "Ojciec Mateusz". 

O Maćku niedawno usłyszał cały świat. Młody aktor zadebiutował bowiem jako producent wykonawczy serialu "1983" Netfliksa. Wystąpił też w "Wiedźminie" obok takich sław jak Henry Cavill oraz Joey Batey.

T18.12.2019 Warszawa Uroczysta premiera serialu Wiedzmin  fot Adam Jankowski/REPORTER
Adam Jankowski/REPORTER / ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Maciej Musiał
Instagram/maciejmusial_official

Olga Kalicka Olga Kalicka Screen 'Rodzinka.pl/TVP

Olga Kalicka

Olga Kalicka dołączyła do obsady "Rodzinki.pl" w 2011 roku. Wcieliła się w postać Magdy - najpierw dziewczyny najstarszego z synów Boskich, a później jego żonę. Serialowa Magda w ostatnich sezonach została mamą. Olga Kalicka niedawno powitała na świecie pierwszą pociechę. 

Olga Kalicka
instagram.com@olgakalicka

Olga Kalicka
Fot. olgakalicka/Instagram

Julia Wieniawa Julia Wieniawa Screen 'Rodzinka.pl'/TVP

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa pojawiła się pierwszy raz w 53. odcinku "Rodzinki.pl", by później powrócić dopiero w 110. Wówczas wcielała się w rolę 15-letniej Pauliny, dziewczyny Kuby Boskiego. Trzeba przyznać, że przez dziewięć lat emisji serialu Wieniawa przeszła sporą metamorfozę. 

Julia Wieniawa
KAPiF

Julia Wieniawa
Instagram/juliawieniawa

Wiktoria Gąsiewska Wiktoria Gąsiewska Screen 'Rodzinka.pl'/TVP

Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska, podobnie jak Wieniawa, pojawiła się w serialu w 53. odcinku. Aktorka zagrała Agatę - byłą dziewczynę Kuby. Co ciekawe poza serialem Gąsiewska i Zdrójkowski są parą. Ich miłość rozkwitła właśnie na planie "Rodzinki.pl". 


instagram @wiktoria_gasiewska

grudzień 2019, Świąteczny odcinek Szansy na Sukces, sesja, ZAKAZ PUBLIKACJI W NEGATYWNYM KONTEKSCIE, zakaz publikacji zdjęć w negatywnym kontekście, publikacja nie może naruszać dóbr osobistych, publikacja tylko w pozytywnym kontekście, Wiktoria Gąsiewska
Fot. AKPA

Emilia Dankwa jako Zosia Emilia Dankwa jako Zosia Screen TVP/ 'Rodzinka.pl'

Emilia Dankwa jako Zosia

Emilia Dankwa zagrała koleżankę Kacperka - Zosię. Rola w "Rodzince.pl" była jej debiutem na małym ekranie. Kiedy Emilia dołączyła do obsady serialu, miała siedem lat. Dziś to 15-letnia piękność. 

Emilia Dankwa
Fot. emiliadankwa_official/Instagram


instagram.com/emiliadankwa_official/

Będziecie tęsknić za serialem?

AG