Rodzinka.pl

Rodzinka.pl

Rodzinka.pl to popularny polski serial komediowy emitowany w stacji TVP2. Za sukcesem serialu stoi jego obsada. W filmie możemy oglądać m.in. Małgorzatę Kożuchowską, Tomasza Karolaka i Macieja Musiała. Popularność serialowi zapewnia także fabuła - w dowcipnej formule możemy śledzić dylematy rodziny Boskich.

Tytuł: Rodzinka.pl
Produkcja: Telewizja Polska – Agencja Filmowa
Reżyser: Patryk Yoka
Główne role: Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski
Piosenka tytułowa: „Więcej, jeśli się da” Piotr Kupicha
Emisja: TVP2
Data premiery: 02.03.2011 roku
Liczba serii: 10
Liczba odcinków: 208
Czas trwania odcinka: ok. 24 minut
Strona oficjalna: rodzinka.tvp.pl
Facebook: facebbok.com/ Rodzinka.pl

Informacje ogólne

Rodzinka.pl jest bardzo popularnym w Polsce serialem komediowym, który jest realizowany na podstawie kanadyjskiego scenariusza pt. ”Les parent”. Serial doczekał się dotychczas 10 serii, produkcja pierwszej z nich rozpoczęła się jesienią 2010 roku, a swoją premierę miała 02.03.2011 roku. W trakcie emisji każdej kolejnej serii, w związku z jej popularnością podejmowano decyzję o realizacji kolejnej serii. W realizacji niektórych sezonów ekipa miała przerwy związane z tym, że młodzi aktorzy - odtwórcy głównych ról - musieli chodzić do szkoły lub wtedy, kiedy Małgorzata Kożuchowska była w ciąży. Przy okazji realizacji piątej serii zaczęto również prezentację mini serialu „Boscy w sieci”. Za reżyserię serialu odpowiada wiele osób, najważniejszą z nich jest Patryk Yoka, scenarzysta i reżyser, m.in. takich seriali jak „Hela w opałach”, „Fala zbrodni”, „Świat wg Kiepskich”.

Sukces „Rodzinki.pl”

Popularność serialowi przyniosła na pewno jego fabuła oraz doborowa obsada aktorska. Serial opowiada perypetie rodziny Boskich: rodziców i trójki ich synów. Kiedy ich poznaliśmy w 2011 roku, rodzice byli trzydziestokilkulatkami, chłopcy byli jeszcze dziećmi. Dzisiaj rodzice – grani przez Małgorzatę Kożuchowska oraz Tomasza Karolka – to czterdziestolatkowie, którzy borykają się z codziennymi problemami, jakich doświadczać można wychowując trzech dorastających synów. W roli synów oglądać możemy zdobywających coraz większą popularność: Macieja Musiała, Adama Zdrójkowskiego, a najmłodszą latorośl Boskich odtwarza Mateusz Pawłowski. Ponadto w filmie zobaczyć możemy: w rolach drugoplanowych: przyjaciół rodziny, czyli Agatę Kuleszę, Jacka Braciaka, a w rolach dziewczyn synów: Olgę Kalicką, Wiktorię Gąsiewską czy Emilię Dankwa.

rodzinka.pl

Więcej o:

rodzinka.pl

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.