"Rodzinka.pl". Wiktoria G±siewska ubolewa nad decyzj± TVP: Jest mi bardzo przykro [TYLKO U NAS]

Wiktoria G±siewska odniosła się do informacji, jakie w czwartek po południu podała do opinii publicznej Małgorzata Kożuchowska. Aktorce jest przykro, że już więcej nie wcieli się w postać Agaty.

Mało kto rozumie niektóre decyzje Telewizji Polskiej. Do takich z pewnością należy ta, o zakończeniu produkcji "Rodzinki.pl". Wprawdzie w sezonie wiosennym będziemy mogli śledzić przygody rodziny Boskich, ale już po raz ostatni. W czwartek Małgorzata Kożuchowska poinformowała w sieci, że serial znika z anteny. Wszyscy aktorzy stracili pracę. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska żegna się z obsadą "Rodzinki.pl"

Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie produkcji "Rodzinka.pl"

Plotek poprosił o komentarz większość obsady. Wiktoria Gąsiewska, która wcielała się w postać Agaty, przyznała, że jest jej bardzo przykro.

Jest mi bardzo przykro, bo lubiłam postać Agaty i wyjątkowo dobrze mi się pracowało na planie "Rodzinki.pl". Mam jednak nadzieję, że prędzej czy później format powróci, bo cieszył się ogromną sympatią widzów.

Podobnie jak Gąsiewska zareagowała jej serialowa rywalka o serce Jakuba (Adam Zdrójkowski), Julia Wieniawa

Nie dostałam oficjalnego potwierdzenia od produkcji, ale słyszałam, że z dnia na dzień zapadła decyzja o zakończeniu naszego serialu. To smutna informacja, bo wszyscy się już bardzo zżyliśmy. Dorastałam na planie "Rodzinki.pl", więc zawsze zostanie w moim sercu.

Udało nam się również dowiedzieć, że Tomasz Karolak o wszystkim został poinformowany przebywając na wakacjach.

Mogę powiedzieć tylko to, że dowiedziałem się od produkcji, będąc na urlopie. Mieliśmy kończyć na 17. sezonie, więc przerwa w trakcie 16. jest lekkim zaskoczeniem - zdradził Plotkowi.

Gorzej potraktowana została natomiast Olga Kalicka, która o decyzji TVP dowiedziała się od nas. 

O Jezu, co?! Naprawdę? O niczym nie wiedziałam. Od rana nie patrzyłam w telefon, zajmowałam się synkiem. Jakiś czas temu dostałam przecież telefon z zapytaniem o dyspozycyjne dni, by przyjechać na plan.

Będziecie tęsknić? 

CW