Kożuchowska, Wieniawa i inni aktorzy "Rodzinki.pl" stracili pracę! TVP nagle podjęła decyzję o zakończeniu produkcji serialu

Małgorzata Kożuchowska poinformowała o zakończeniu pracy na planie serialu "Rodzinka.pl". Jej wpis sugeruje, że to bardzo zaskakująca decyzja stacji.

Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie nowy wpis. Zasmuciła fanów. Okazuje się, że TVP zakończyła produkcję serialu "Rodzinka.pl".

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska żegna się z

Małgorzata Kożuchowska straciła pracę w TVP

Małgorzata Kożuchowska o decyzji TVP poinformowała na Instagramie, gdzie dodała nagranie i długi wpis:

Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. „Rodzinka.pl”.

Aktorka wyraziła swoje zaskoczenie. Okazuje się, że serial został zakończony nagle. O szczegółach dowiadujemy się również z "Na żywo", które twierdzi, że "aktorzy dowiedzieli się o tej decyzji nagle i są rozgoryczeni". Widać to w poście Kożuchowskiej:

Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami.

Serial emitowany od 2011 roku był hitem telewizyjnej Dwójki. 

Chciałabym Wam podziękować za to, że z nami byliście i chcieliście nas oglądać! Za pozytywne słowa, za wszystkie miłe i ciepłe reakcje, z którymi spotykaliśmy się przez cały ten okres, w kraju i za granicą. Wszyscy odczuwaliśmy bijącą od Was serdeczność i pozytywne emocje! To nas napędzało i motywowało do kolejnych sezonów. Tę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w Waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez Was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!

Do sprawy odniosła się również zaskoczona Olga Kalicka, która przypadkiem dowiedziała się o zakończeniu prac nad serialem > > > Fani także są zasmuceni, bowiem "Rodzinka.pl" była jednym z najbardziej lubianych seriali TVP.

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak nie muszą się jednak zbytnio martwić, ponieważ jak opublikował w środę "Super Express", Telewizja Polska szykuje kinowy hit właśnie z małżeństwem Boskich w rolach głównych.

CW

Więcej o: