Widzowie są załamani zakończeniem emisji "Rodzinki.pl". Internauta: Zastanawiam się nad podjęciem strajku

Małgorzata Kożuchowska ogłosiła na Instagramie, że kończy się produkcja serialu "Rodzinka.pl". Pod udostępnionym nagraniem fani serialu wyrażają swoje niezadowolenie z decyzji TVP.

Serial "Rodzinka.pl" był nadawany na antenie TVP 2 od 2011 roku. Fani rodziny Boskich obserwowali, jak młodsi członkowie ekipy dorastają i z przyjemnością śledzili ich perypetie. W czwartek Małgorzata Kożuchowska ogłosiła, że TVP zakończyła emisja serialu, co było dla niej sporym zaskoczeniem - również Olga Kalicka tak naprawdę dopiero teraz dowiedziała się, że "Rodzinka." została zakończona.Teraz fani postanowili skomentować decyzję stacji. 

Zobacz wideo

Kończy się emisja serialu "Rodzinka.pl" 

Małgorzata Kożuchowska udostępniła niemal  czterominutowe wideo i opatrzyła je bardzo długim opisem. Pod nagraniem pojawiło się od razu mnóstwo komentarzy. 

Nie, to już koniec? Zastanawiam się nad podjęciem strajku...
Pani Gosiu uwielbiam Panią! Dziękuję za ten filmik, będziemy tęsknić. Mam nadzieję że inna stacja telewizyjna podejmie wyzwanie, aby Was przywrócić!
Kurczę... Poryczałem się, pięknie Pani to powiedziała. Będziemy za Wami tęsknić i liczę że kiedyś będzie reaktywacja. Wszystkiego dobrego dla Boskich.
Właśnie siedzę przed telewizorem oglądam po raz 10000 powtórkę Boskich i Pani pożegnanie. Jestem zdruzgotana... Kocham ten serial - odpręża mnie po ciężkim dniu, za każdym razem rozśmiesza tak samo i lepszego serialu jak ten już nie będzie... Zostają nam powtórki....
Najlepszy Polski serial jaki oglądałam... To my dziękujemy!

W serialu, przez ostatnie 9 lat mogliśmy zobaczyć m.in: Małgorzatę Kożuchowską, Tomasza Karolaka, Agatę Kuleszę, Wiktorię Gąsiewską, Adama Zdrójkowskiego, Macieja Musiała, Jacka Braciaka, Mateusza Pawłowskiego, Olgę Kalicką czy Julię Wieniawę

Będzie wam brakować "Rodzinki.pl"?

DK