Olga Kalicka NIE WIEDZIAŁA o zakończeniu serialu "Rodzinka.pl"! "O Jezu, naprawdę?" [TYLKO U NAS]

Wiosną TVP wyemituje ostatni sezon "Rodzinki.pl". Jak poinformowała w czwartek główna gwiazda serialu, Małgorzata Kożuchowska, TVP podjęła decyzję o zakończeniu produkcji. Udało nam się skontaktować z wcielającą się w Magdę, Olgą Kalicką.

W czwartek przed południem Małgorzata Kożuchowska opublikowała na Instagramie wideo. Poinformowała w nim, że Telewizja Polska postanowiła zakończyć produkcję uwielbianego przez widzów serialu, "Rodzinka.pl". Aktora wyraziła swoje zaskoczenie oraz podziękowała fanom za dziewięć lat wsparcia. Próbowaliśmy skontaktować się z pozostałymi aktorami hitu telewizyjnej Dwójki. Komentarza udzieliła Olga Kalicka.

Zobacz wideo Olga Kalicka bawi się na swoim baby shower:

Olga Kalicka zaskoczona doniesieniami mediów

Plotkowi udało dodzwonić się do Olgi Kalickiej, która grała żonę Tomka (Maciej Musiał), Magdę. Aktorka była zaskoczona słowami naszego reportera, który powołał się na słowa Kożuchowskiej.

O Jezu, co?! Naprawdę? O niczym nie wiedziałam. Od rana nie patrzyłam w telefon, zajmowałam się synkiem. Jakiś czas temu dostałam przecież telefon z zapytaniem o dyspozycyjne dni, by przyjechać na plan.

Próbowaliśmy uzyskać komentarz innych gwiazd. Adam Zdrójkowski i Maciej Musiał nie chcieli odnieść się do całej sprawy.

Uzyskaliśmy jednak odpowiedź od rzecznika Telewizji Polskiej, który zakomunikował, że w marcu telewizyjna Dwójka wyemituje 16. sezon serialu.

Premiera 16. sezonu serialu „Rodzinka.pl” zaplanowana jest na marzec 2020 r. Wszystkie informacje o rodzinie Boskich będzie można uzyskać podczas konferencji ramówkowej TVP, która odbędzie się w czwartek, 27 lutego.

Przypomnijmy, serial emitowany był od 2011 roku. Głównymi bohaterami byli Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski i Mateusz Pawłowski. 

CW

Więcej o: