Wiktoria G±siewska pochwaliła się zdjęciem z siostr±. Zdumiewaj±ce podobieństwo. "Identyczna jak Ty. Nie do rozróżnienia"

Wiktoria G±siewska pokazała nowe zdjęcia ze swoj± młodsz± siostr±, Nikol±. Obserwatorzy dopatrzyli się sporego podobieństwa pań. Zgodzicie się z nimi?

Wiktoria Gąsiewska, znana z udziału w show TVP 2 "Dance, Dance, Dance" oraz roli w serialu "Rodzinka.pl", zaskoczyła swoich obserwatorów. Na swój instagramowy profil wrzuciła bowiem zdjęcie z wyjątkową dla siebie osobą.

Wiktoria Gąsiewska pokazała siostrę

Gwiazda wrzuciła zdjęcie ze swoja młodszą siostrą, Nikolą. Aktorka pochwaliła się członkinią swojej rodziny nie bez przyczyny. Jak się bowiem okazuje, nastolatka obchodziła w niedzielę swoje 14. urodziny.

Wszystkiego najlepszego dla mojej małej siostrzyczki - napisała Gąsiewska.
 

Zarówno zdjęcie Wiktorii, jak i zdjęcia samej Nikoli, spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem wśród obserwatorów aktorki. Fani zwrócili uwagę na niezwykłe podobieństwo między siostrami i ochoczo składali tej młodszej życzenia. 

Na drugim zdjęciu Twoja siorka wygląda identycznie jak Ty jeszcze niedawno. Nie do rozróżnienia. Spełnienia marzeń dla Was obu.
Zastanawiałam się na drugim zdjęciu, która to z Was. Poznałam, że siostra, tylko po kolorze oczu. Bliźniaczki!
Sto latek dla siostrzyczki!
Myślałam, że na pierwszym zdjęciu jest jakieś porównanie Ciebie z dzieciństwa i teraz. Ale jesteście podobne! Wszystkiego najlepszego

Nicole GąsiewskaNicole Gąsiewska instagram @wiktoria_gasiewska

Warto dodać, że Nikola nie jest jedynym rodzeństwem Wiktorii. Aktorka może pochwalić się jeszcze dwoma braćmi: znanym z "Na Wspólnej" i "Magdy M." aktorem Mateuszem oraz młodszym, Oskarem.

Czekamy na więcej zdjęć rodzeństwa Gąsiewskich!

JP

Dzieci aktorów, które poszły w ślady sławnych rodziców. Zobaczcie nasze wideo!

Zobacz wideo