Wiktoria G±siewska znów pokazała się w nowej fryzurze na Instagramie. Ta zmiana robi ogromne wrażenie. W takim wydaniu jeszcze nigdy jej nie widzieli¶my

Wiktoria G±siewska pokazała się w nowej fryzurze na instagramowym profilu. W takiej wersji jeszcze jej nie widzieli¶my

Wiktoria G±siewska jest młod± gwiazd±, której urod± zachwycaj± się miliony fanów. Z pewno¶ci± jednym z jej znaków rozpoznawczych s± jej długie blond włosy. NajwyraĽniej ta fryzura zaczęła jej się nudzić, bo coraz czę¶ciej eksperymentuje z nowym wizerunkiem.

Wiktoria G±siewska w nowej fryzurze

Tym razem zdecydowała się na fryzurę godn± prawdziwej księżniczki. Na Instagramie opublikowała InstaStory, na którym możemy zobaczyć j± w nowym wydaniu. Decyduj±c się na tę fryzurę, Wiktoria z pewno¶ci± kierowała się Roszpunk±, postaci± ze sławnej bajki Disneya. Długie jasne, prawie białe włosy i grzywka idealnie komponowały się z delikatn± urod± aktorki. Wprawdzie jest to peruka, ale kto wie, może Wiktoria w najbliższym czasie planuje zmienić fryzurę?

Wiktoria G±siewskaWiktoria G±siewska Fot. Wiktoria G±siewska - Instagram

Jak wam się podoba?

Wiktoria ostatnio coraz czę¶ciej widziana jest w innych fryzurach. Jej ostatnia metamorfoza była prawdziwym szaleństwem. Przypomnijmy, że parę dni temu zdecydowała się na ogromn± zmianę - blond zamieniła na różowy odcień. Fryzura oprócz niespotykanego koloru była bardzo krótka. Rezultat różowej metamorfozy możecie zobaczyć TUTAJ.

Nas tylko ciekawi, co na to jej chłopak, Adam Zdrójkowski. ;)

BO

Więcej o:
Komentarze (8)
Wiktoria G±siewska z grzywk± i w długich blond włosach. Wygl±da jak księżniczka Disneya
Zaloguj się
 • hegemon123

  Oceniono 1 raz 1

  I prawidłowo. Od tego jest.

 • cracken001

  Oceniono 2 razy 0

  Z tym tynkiem na ryju,wyglada jak portowa KUR WA,a nie zadna "ksienszniczka".Troche DYSTANSU.redakcyjne wypierdki,choc troche

 • qoqosz

  Oceniono 6 razy 0

  Najseksowniejsza dziewczyna w tym celebryckim ¶wiatku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX